Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
:mad:off off... gece gece şarterlarim fena attıı:mad: babam iş için düzceye gitti araba kapının önünde duruyor dün sabah gitti bende şimdi bilgisayarın başında takılırken aşağından biri kaptırmış geliyor motor sesindenn tofaş olduğunu anladım birazda hızı vardı çaaat diye bi ses geldi dedim inş. bizim arabaya vurmamışlardır der demez koştum camdan baktım arabanın sağ çamurluk yamuk tam belli olmuyor olay 5 dk önce oldu şu an sinir küpüyüm herifi bi görseydim ahh ahh :S bomboş yolda gel sen duran araabaya çarp :mad::mad: aksilik üst üste mi gelir ya :S babamda düzcede şimdi desem ben vurmadım felan kuşkulancak bir nebze off off böyle kaderin böyle şansın.... vuranı iyiki görmedim hastanelik olurdu yoksa.. su an bıle cıldırmak uzereyimm ah bi görseydim..... tampon çizik ezik farın bir kısmı çizik çamurluk kasmış biraz davlumbaz atmış umarım fazla hasar çıkmaz tam anlıyamadım karanlıkta .... abiler araçlarınızı güvenli yere çekin denyonun teki kaçıp gidiyor böyle... abiler bişi sorcam aracın kaskosu var kaskoyu deldirmeden tampon felan değişirlermi zabıt mabıt tutamadık bana aydın ve engin bilgilerini paylaşırmısınız ... hala sinirim geçmedi ya off off ne kadar şansızım :S umarım kaskoyu deldirmeden parça onarım veyahut değişim yaparlar.... yarında aracı eski oturuduğum yerde bi garaj var oraya çektircem aracı yoksa böyle giderse araçta orjinallik kalmayacak ...

geçmiş olsun.benim eski aracı ben çok şükür hiç vurmadım .ama komşularım saolsun sağlam yerini bırakmadılar.şimdi aklıma gelmişken söylüyorum sevgili komşularım hepiniz(O) .insanhaber verir özür diler yok.hepsi gavat .dün akşamda aynayı kırmışlar nasıl becerdiniz anlamadım ama dediğim gibi hepinz .... sınız.

gerginlik terslikler haftasındayız kazalar belalar eksik olmuyor kaskosu olanlar daha fazla bilgi sahibidir şükür bu durumla karşılaşmadım bilgim yok arkadaşım.

Sinan dostum sanada geçmiş olsun aynayı arabamı çarpmış çocuklarmı zorlamış inş değişim olmadan ucuz yollu yaptırarak kurtulursun.

abi siyah iz var işin kötü yanı 2 siyah araba var biri transporter.diğeri hyundai bilmiyorum.Nihat abi günaydın

abi günaydın en güzeli akşam eve gidince sormak belki gece olduğu için haber verememişlerdir kafana takılacağına sor hiç olmazsa soru işareti olmaz komşun hakkında.
tekrar geçmiş olsun sokak araları malasef çok dar hele sen bizim sokaklara gelsen 60 sene önce yerleşim olan yerlerde oturmanın kötü yanları çok.

teşekkürler mesut hoş geldin.nihat abi söylemez bizim komşılar kaç defa vurdular benim araçlarıma çıkıp bağıra bağıra küfür ediyorum gene çıkıp demiyor ben vurdum diye yetti artık.kendim bir yere vursam neyse.

abi sen böyle mahalledeki durumları anlatınca garajımı eve gidince öpesim geldi.
can malın yongası sinirlenmekte çok haklısın aracını çizenler adam olsa gece bile olsa bir tel bırakıp not yazabilirler ama haram korkusu olmayan toplumda herşey beklenir.

Geri