Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yasin beş kol için bu fiyat bence çok çok pahalı
Hiç girme derim bu işe

Daha güzel çelik jantları alırsın 500-600-700'e

Bir de 5 kol jantların çok çizilme olayı var
Göbeği dışarıya çok dışta
Benimkilerin çoğu çizik sürtünmeden dolayı

Benim jantlar bu konuda iyi. Çizilme olmuyor.

Çizilir diyosunuz hee güzel duruyo diye dedim ama abi ozaman ben bu konuyu biraz daha düşüneyim hemen alamam zatende ufaktan araştırma icindeyim. Haber geldi arkadaşım demirleri söktürmüş bide sağolsun orjinal cd calar teyibi vardı onuda bana veriyo :) :) :)
aslinda onuda garaja sokmaklazım combosuna çok meraklıdır

Sevgili Yasin
Hadi Hayırlısı Olsun Bakalım

Bu arada araca kılıf almak istersen ki (Bence al... Kirlenmeye karşı çok faydalı)
Tanıdığımız yer var oradan aldık hepimiz

Nihat'a da sorabilirsin memnuniyetini
Kalite, işçilik ve fiyat olarak haberin olsun

Sağolsun Sevgili Alper Kardeşimin tavsiyesi ile araca taktırdığım Kolçak süper oldu.

Dün Chevrolet spor aracı olan arkadaşımı bir yere bıraktım yolda giderken Kolçak'a hayran kaldı... Ben de taktıracağım dedi

Sevgili arkadaşlar şiddetle tavsiye ederim Kolçak'ı inanılmaz bir rahatlık veriyor aracı kullanırken

güneş veda busesi verirken ben anca geldim ekmek teknesine güzel paylaşımlar olmuş yüreğinize sağlık.

yarın hisarbuselik combo tadında görüşmek üzere sağlık huzur sizlerle olsun.

combocular bi sorum olacak combolardaki cd çalar Track çalıyor bunu mp3 yapabilirmiyiz yani içndeki gözü mü değişiyorlar bişi mi takıyorlar oluyor diye duydum ama emin değilim yaptıran yada bilen varmı acep ? bide bu teybin üstünde bi tuş var hiç bi işe yaramıyor yani ben bi işe yaratamadım sanıyorum gizli özellikleri çıkarmada kullanılıyor o tuş BC miydi neydi .... bide bişi sorcam bi ara tesadüf camlar açıkken kapatma tuşuna bastım camlar kapandı sonra açıp bi daha denedim olmadı burda paylaşılması gereken en güzel bilgilerden biri olarak görüyorum combo hakkındaki gizli özellikleri bilen varsa paylaşırsa sevinirim... örneğin çift kilit sistemi comboda varmı ben yok biliyorum varsa nasıl anlaşılıyor... şimdiden tşkler.

combocular bi sorum olacak combolardaki cd çalar Track çalıyor bunu mp3 yapabilirmiyiz yani içndeki gözü mü değişiyorlar bişi mi takıyorlar oluyor diye duydum ama emin değilim yaptıran yada bilen varmı acep ? bide bu teybin üstünde bi tuş var hiç bi işe yaramıyor yani ben bi işe yaratamadım sanıyorum gizli özellikleri çıkarmada kullanılıyor o tuş BC miydi neydi .... bide bişi sorcam bi ara tesadüf camlar açıkken kapatma tuşuna bastım camlar kapandı sonra açıp bi daha denedim olmadı burda paylaşılması gereken en güzel bilgilerden biri olarak görüyorum combo hakkındaki gizli özellikleri bilen varsa paylaşırsa sevinirim... örneğin çift kilit sistemi comboda varmı ben yok biliyorum varsa nasıl anlaşılıyor... şimdiden tşkler.

CD Çalar işini bende pek bilmiyorum açıkcası. Ama sadece gözle olacağını pek sanmıyorum.

Cam kapanma olayı var. Comboyu kitlerken kitleme tusuna bir süre basılır tutarsanız camlar kapanmaya baslar.

Çift kilit sistemi malesef comboda yok :(

Geri