Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
jant

Yasin önceki gün jant sormuştun kusura bakma yazmaya fırsatım olmadı bende sen gibi çokça ikinci el jant bakındım 400 den aşağı kimse vermiyor jantını hatta adamlar uzakdoğu ülkelerinin çıt kırıldım jantına sıfır ayarında fiyat çekiyorlar.

fotoğraflarda görmüş olduğun jantları esenlerde Lassa bayisinden sıfır aldım japon kosei 8 bijon aralıklı Opel, Fort, ve bir kaç markaya uyumlu nakit fiyatı 450, 10 taksitle fiyatı 510 TL.

img5889z.jpg

img5880v.jpg

img5883v.jpg

araç kirliliği için kusura bakmayın fotoğrafları güneşli günlere kaldı.

saol nihat abi sanada kolay gelsin.ufff akşam olsada gitsek.:Dbu hafta çok yoğun geçti yordu bizi.

Bu hafta sonuda benim mesai devam ediyor her ne kadar mesai derken ek ücret yok ne yapalım ekmek teknesi ayakta kalsın,
bu arada şile mangal olayı ertelendi sanırım gerçi sen ve Murat abi gitmediği için çokça üzülmedim gidemedik diye,
mayıs ayı içersinde sıcaklık 30 dereceye yaklaşınca ailece mangal olayı yapalım.

dün konuştuk o olayı .havalar düzelsin atarız kendimizi piknik alanına.rganizasyon şile değilde belgrad olarak değişti katılımda biraz düştü

abi yok be fotoğraf çalışması tabi çeyrek asır önce kısa bir süre yaşamıştık bu heycanı musikinazlık o günlerden geliyor:)

ne kadar heyecanlı bşey olduğunu bilirim.mix'in başına geçtiğinde tüm dünya ile ilişkin kesiliyor

Geri