Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
img8895z.jpg

img8898.jpg

Bizim emektar kartaldan kalan garaj hafta sonu inşaat çalışması yaptım iki sıra tuğla örüp yükselttim ön kapıyı söktüm sürgülü yaptırcam ve önden yarım metre kırdım karşıma iri bir araba park edince çıkamıyordum ama royalim artık özgür:)

nihat abi üstünü kapatalım garajın süper olur.2 sıra daha yükseltirsen süper olur.buradan duvar daha aşşağıda gibi görünüyor.

Sinan bu iki sıra örmeden önce çekmiş olduğum fotoğraf şu anda karşı duvardaki duvara montaj yaptığım ağaç hizasında tuğla boyu dün öğlenden akşama kadar uğraştık inşaat işi zor bana sıcak yuva veren peder beyin yazın köye gidince ayaklarını yıkayımda vefa borcumu böyle bari ödeyim.

üstü için eternitler zati hazır bekliyor 150 liraya demircinin birisi fiyat verdi başka yerede sorup sürgülü kapıyı yaptırayım bizim sokaklar pek tekin değil esenlerde tanesini 5 liraya aldığım sibop kapaklarının ikisi kapının önünde gitti.

geçen hafta ayakkabıları çaldılar. 2tane cillop gibi ayakkabı gitti.senin sibop kapaklarının gitmesi çok normal bizim oralarda.dua et arabayı bırakmışlar

Fark ettinizmi mesaj sayısı bu aralar eksik sayıyor.örnek murat abi son mesaj sayısı:2915/ ondan öncekide:2915.

Geri