Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İşte combo evin önünde öylesine çekilmiş resimler:D

Ekli dosyalar

• SP_A0285.webp
    SP_A0285.webp
    50.2 KB · Görüntüleme: 8
  • SP_A0286.webp
    SP_A0286.webp
    57.5 KB · Görüntüleme: 8
  • SP_A0287.webp
    SP_A0287.webp
    50.3 KB · Görüntüleme: 9
  • SP_A0288.webp
    SP_A0288.webp
    44.3 KB · Görüntüleme: 9
doktorun maşallahı var allah nazardan korusun sonax ilaç gibi geldi güzel günlerde kullan Sinan.
amca bey alıpta koltukları kirletecek diye ben bile çekiniyorum en kısa sürede kılıf olayını çözelim Murat abinin tanıdığı yerden fiyat alalım.

motor sorunu vardı ne oldu üflüyor demiştin.

saol nihat abi.senin araba gibi olmasada genede idare eder.kılıfları biraz bekleteceğim meteliğe kurşun atmamak için kriz önlem paketi hazırladım.bir müddet sıkı tutmam lazım çünkü önümüzdeki ay tatile gitmek istiyorum.

motor içn daha servise sokmadım biraz daha gider gibi görünüyor haziran ayı ortasında servise sokacağım kısmetse

tatil ilaç gibi gelecektir senenin tüm yorgunluğu ordunun çayları misali yukarıya doğru akar,
salı günü yani yarın mangal gözüküyor ayar çekelim yine senin eşsiz güzel yemek çeşitleri ile çevrili:) iş yerine gelip ordan murat abiye gidebiliriz.

mangala hazırlık yapıyoruz meli liste oluşturıyorum şimdiden combonun arkasına neler atayım diye:)

mangala gelemeye bilirim ama inşallah işim bittikten sonra katılırım size. malum işler sıkıntılı patron ha bire sayım listesi çıkarttırıyor.yarın ikitelli depoda sayım yapacağız akşam.

önce tabi ekmek teknesi haberleşiriz icabında ben gelir seni alırım dönüş zati sorun olmaz önce seni bırakırız sonra murat abimle basarız sabitleyiciye ver elini ümraniye:)

Geri