Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
slm garaj uzun zamandır yoktum bugün fırsat bulup bi uğrayayım dedim...

inşallah herkeste keyifler yerindedir..

herkese hayırlı işler...

Selamlar garaj.

Nihat abi senin perdeleri falan servise sordum. Adamların şu an için ellerinde öyle bir pert araç yok. Çıkmacılarda bulma ihtimalide cok dusukmus. Çünkü çıkmacılarda genelde aksesuar bulmak çok zor hatta imkansız dediler.

Cam rüzgarlığım var ama içeride duruyor:).Taktırtmadım acaba kendim takabilirmiyim .Tecrubesi olan var mı?

Son düzenleme:
herkese günaydın gün huzurlu ve afiyetle size merhaba desin dostlar..

dün akşamki buluşmanın ertelenmesi biz combocuların orda olmadığı için sevindirdi beni salıya yine yeniden ajjlık bitecek:)

Oğuz bey benimde 500 km. sonra 10 bin bakımım geliyor yetkili serviste yaptırmanızın nedeni ile dediğiniz gibi 350 yüksek bir önceki 10 bin bakımımda 40 işçilik toplamda 200 tl vermiştim sadece arka balata değişmemişti.
Oğuz bey sayfada daha önce konusu geçti Alper kardeşimizin şehri karamürselde 50 tl ye kolçak takılabiliyor Murat abimiz kolçağı orda taktırdı ve inanılmaz derecede kullanışlı olduğunu kullanarak test etti.

Alper üstadım sağolasın yüreğine sağlık sorman bile büyük bir incelik tel açıp sana soracaktım ki bir kere aradım rahatsız ederim diye sonradan aramadım, 0126 ile başlayan bir tel seni ararsa ben olabilirim:)

Yılmaz bey özledik sizi işleriniz fırsat verdikçe garaja bekleriz yazda geldi belkide orta bir yerde buluşma bile olabilir şekil (A) karamürsel..

Sinan sayım bitmedimi abi bir ses ver kabloların sonu gelmez abiciğim:)

Murat abim, sayımların içinde kaybolmuş sinan dostum saygılar sevgiler özledim bir gün arada bile garajı.

Geri