Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sevgili Aral nereden çıkardın şimdi dondurmayı,zaten açlıktan kıvranıyoruz burada.yok abi yok tatlıyla dondurma gitmez cıııkkkk olmaz ,hem zaten ben tatlıda sevmiyorum .öyle değilmi murat abi sen söyle:D

Şu xenon farlar konusunda ne tavsiye ediyorsunuz?
Karşıdan gelenlerin gözünü almaması için mercekli olması mı gerekiyor?

Daha iyi aydınlatan ampuller, tavsiyeler var mı?

Fiat ve link verebilir miiniz?

valla yeni geldim sayılır nişanlım istanbuldan bursaya dönerken kaza yapmışlar döndüğüm gece biir daha geri gittim bursaya ondan yeni gelmiş sayıyıyorum kendimi :)
gecmiş olsun kardeşim zaten canın istanbula dönmek ıstemıyodu ıcıne dogmuş sıkıntılıydın neyse durumlar nasıll şimdi yenge iyimi yanii :sorry:

Yetkili servis 170 lira çekti ya :s nereden aldınız?
Nöbette idim göremedim mesajı.Ben de 30 liraya aldım cam rüzgarlığını.hepsiburadadan aldım.dün taktırtmak için (Ağrı'dayım şimdi.Okullar kapanmadı.)Sanayide takan çıkmadı.Git hoca boşver cam moturunu falan bozuyor dediler.Bende geri geldim.Rüzgarlıklarım içeride kılıç gibi yatıyorlar:(.

Bu arada sabahı şerifleriniz hayırlı ,gününüz combo gibi geniş olsun combo ailesinin garaj taifesi.

kepenkler geceden açılmış boşluk kalmasın tamamen açalım garajı günün ilk ışıkları ile dolsun yüreğimiz herkese kolay gelsin.

Geri