Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sinan abiye ulaşamıyorum ki :( kardeşim benim aracı gördün nasıl bi canavar olduğunu

abi gördüm aracını canavar maşaallah. ama kurabiye canavarına benziyor.:kop:.ah murat abi arabayı görsen dökülüyor.egzost bile çamaşır ipiyle tutuyor.tampona vida atmış düşmesin diye.vites kolu yok.oklavayı kırmış onu kullanıyor.bakma buradan atıp tutyor arabam iyi güzel diye ama ben baktım bişeye benzemiyor:hıh:

esp guzel seydır arabayı yolda tutatn bır ıcad :)

benım duz gıttıgım gorulmemıstır ondan dolayıı :)

fıstık gibi paylaşımlar yapmışınız yüreğinize sağlık.

cumartesi günü arza ışığı yandığı sandığım jarz ışığını bir kaç saat öteledim, tabi pahalıya patladı çalıştırırken boğuldu vurdurdum gittim arkadaşa aküyü ölçtü bitik dedi neyse elektirikçiye gittik jarz dinamosu ucunda kayışı döndüren kasnak var içinde bilye gibi bir şey var 140 liraya olur dedi akşamada sabiha gökçenden yolcu alacaktım peder beyin atasözü gerçek oldu (tilkiyi tuzakta severler) gerçi severler yeri farklı ama neyse:) alet takıldı şükür sorunsuz çalışıyor aküyü jarz ettiler jarz dinamosunun kömürüne baktılar iyimiş.

parçacıyı aradık belki yanlış parçayı tarif ettim 45 dediler fiyat bilgisi olan varmı acaba aramızda.

murat abi yarın akşama varmı bişeyler ajjjlık durumları:)

ben gelmişim sessizlik filmi olmuş gideyim yine canlansın garaj:)

herkese güzel huzurlu afiyet dolu bir akşam diliyorum sağlıcakla.

nihat abi ben sana demiştim kasnağı değiştir diye biz boşunamı değiştirdik :) bu arada sinan abi yerse attıralım bi duman ne dersin ? :)

Geri