Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
slm.arkadaşlar bugün sabah arabamın çizildiğini farkettim.daha doğrusu farketmemek mümkün değil adeta kazımışlar.öğretmen olmanın getirdiği sonuçlardan biri araba çizilmesi.üzüntüm büyük arabanın etrafında dönülmüş ve kaputa daireler yapılmış.insan gerçekten psiklojik olarak çöküyor.Allah kimsenin başına vermesin diyorum.

slm.arkadaşlar bugün sabah arabamın çizildiğini farkettim.daha doğrusu farketmemek mümkün değil adeta kazımışlar.öğretmen olmanın getirdiği sonuçlardan biri araba çizilmesi.üzüntüm büyük arabanın etrafında dönülmüş ve kaputa daireler yapılmış.insan gerçekten psiklojik olarak çöküyor.Allah kimsenin başına vermesin diyorum.
geçmiş olsun o pskolojiyi bende yaşıyorum.çıkmaz sokak bir sürü çoluk çocuk bisiklet v.b çizmesınler diye aksama kadar basındayım ve mahallenın basındayım. saat 11 de bıraktım sabah işe gidicem arka sol çamurluk takmışlar anahtarı 2 büyük bi çizik macuna kadar girmiş. boyacıya götrdüm 2 parça yere 500 TL dedi hiç yoktan masraf

geçmiş olsun başıma böyle bişey gelmesede sokakta unuttuğum arka bagaj perdesine çok üzülmüştüm sizinki dahada insanı sinir edici bir durum insanlar başkasının malına canına öyle kolay kastediyorlarki düşününce beden sinir ile harmanlanıyor.

inş maliyeti düşük bir tutarla sorunu giderirsiniz combonuz eskisinden daha şık ve canlı olur.

hayırlı günler,hayırlı işler arkadaşlar.gününüz güzel,yüzünüz güleç,cumanız mübarek olsun

Geri