Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sinan benim çocukluk arkadaşım eksozcu ondan aldım ben 20 lirayada vardı 50 lirayada royale taktığı kromdu bu tarafa senin araçla geçersen yada bana dersen al ben alır getiririm sana fiyatınıda sorarım oldukça kaliteli solma falan yapmadı kaynak ile tutturdu bide o var tanıdığın yoksa onu kaynatmayada para isterler nasıl sana uygunsa öyle hareket ederiz elli olanı 20 yada 30 almaya çalışırım sana.

eveet aranızdayım ...
karar vermemden yakalaşık 1 sene sonra dün itibariyle artık bende bir combo sahibiyim.
daha önceki mesajımda da yazmıştım Samet kardeşimin aracını aratmayacak bir araç arıyorum diye; nihayet oldu. Aracı hemen bikaç kontrol için verdim ustama, en yakın zamanda fotolarını paylaşıcam..
2006 city plus
Siyah

değerli arkdaşlar opel combo nun kilometrede şehir içi ve şehirler arası yakıtı hakkında bilgi verirmisiniz.
1.3 dizeller için

birde bu araçların yerden yükseklilkleri nekadar.
örnegin arazi ve köy yollarında gidermi altı almadan
bu konularda bilgi sahibi arkadaşlar yazarsanız sevinirim ...

birde bu araçların yerden yükseklilkleri nekadar.
örnegin arazi ve köy yollarında gidermi altı almadan
bu konularda bilgi sahibi arkadaşlar yazarsanız sevinirim ...

Vay Vay Vay ßurda ßayßurtlu Görmek Çok Güzel HoşGeldin Hemşerim ßende ßayßurtluyum..

ßu Arada Egsoz Ucumuzu Taktırdık ßugün şimdi ßasit ßi foto eklicm ama yarın orjinal fotolar cekicm..

dsc04386s.jpg

Sağolasın ßurak Aßi Sende Olmasan ßişey Yapamıcz Uzaktan Foto Çekicem Araba ßi Gelsin :D

Modifiye Konusunda ßurak Aßime ßaşvurun Yardımcı Olsun Size :p :D

Geri