Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
tskr ederim Ozkan. Suan tek eksigim angel xenon 2lisi onada para yetistiremem artik cunku isi birakip tatile basladim. Askere gidene kadarda cepten yicez. Bakalim belki askerden sonra uygulariz. Pedere kalcak gerci arac, kendime 3 kapili bir opel dusunuyorum. Kismet...

ne ara cvp yazdin:) usttekini yanitlarken araya girdin :D Tskrler Samet eger banaysa:D. Su senin angellar olmasa daha rahat uyku cekerdim :). Hep bi eksik olarak bakiyorum benim araca angelsiz:D

Son düzenleme:
SAmetin araca LAf yoK o comboların en yakışıklısı şu anlık:D:D ileride bilemem Ac1D1BuRn sen bnce tatilini yap angeL LER kaçmıyorya bakkalda da satılıyor alırsıNn:D

Su bakkalin adresini versene belki bana bi indirim yapar kardes:). Ahhh bir angellarm olacakti ahh

ne ara cvp yazdin:) usttekini yanitlarken araya girdin :D Tskrler Samet eger banaysa:D. Su senin angellar olmasa daha rahat uyku cekerdim :). Hep bi eksik olarak bakiyorum benim araca angelsiz:D
Puhahahaha tahtımı sana devrederim kardeşim ayıpsın Aracı deiştiriorum o zaman bnm yerime geçersin inş. ama bu olursada sen angel koyarsın ben irmscher koyarım arada hep 1 fazla olur :P Ben rahat duramam yoksa bu seferde :D:D:D

Yok yok comboya bu kdr. Benm cruise control artim var gostermedigim:D
Hele bi askerlik yapip gelim yeni araclarla yeni bir combat yapariz senle. Sen ne aliorsun kardes?

2 Sorum olacak sizlere:

1 - Dün akşamki maç sonrası benim çocuklar sevinç heyecanıyla sağ camın otomatik ayarını bozmuşlar. Hani biraz basınca kendiliğinden kapanan özelliği artık kapanmıyor, Tam kapanınca tekrar ortalarda bir yerde duruyor, manuel olarak tam üst noktalara yaklaşıncaya kadar bas - bırak şeklinde kapatıyorum. Proğramlanabilir bir özellik olmalı.

2 - Aşağıdai özellikleri bir başlıktan buldum, bizim COMBOlarda da bu tür özellikler var mı acaba ?

lastscanrw4.jpg

Yok yok comboya bu kdr. Benm cruise control artim var gostermedigim:D
Hele bi askerlik yapip gelim yeni araclarla yeni bir combat yapariz senle. Sen ne aliorsun kardes?
Aklımda Tek kapı kırmızı Cam tavanlı 1.3 cdti CORSA D var ama Allah büyüktür Belkide kırmızı 4 kapılı bitane Corsa C de olabilir aklımda bu 2 si var ;)

Geri