Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
opel combo ya chıp uygulaması ve blow of uygulaması oluyor. istersen turbo basıncınıda arttırabilirsin. ama motorunda sıkıntı olurmu onu pek bilmiyorum.
tşkler cevabınım için biliyorum yazdıklarınızın olduğunu benim sormak istediğim aramızda yapan varmı aracına yani combosuna onu sormak istedim...saygılar....

tşkler cevabınım için biliyorum yazdıklarınızın olduğunu benim sormak istediğim aramızda yapan varmı aracına yani combosuna onu sormak istedim...saygılar....

bende blow var gayette iyi çufluor ancak büük ihtimal aracımız satılık peder ş.dışında gelinde karar verilecek...

buda resmi...

dsc01637ps5.jpg

Son düzenleme:
arkadaşlar sakın gülmeyin ama blow-off nedir?:D

Blow OFF Valfi vitesleri değiştirdiğnizde ya da yavaşladığınızda dakikada 100-150.000 kere dönen turbo tribünlerinin ani şekilde durup zarar görmesine engel olan ve çıkardığı Pshhhht sesi ile çevrediklerin dikkatlerini üzerine çeken bir sistemdir

Kaynak ben değil ama doğru dizellerde en ufak gaza basıldığında pshhht sesi çıkması lazım :)

Blow OFF Valfi vitesleri değiştirdiğnizde ya da yavaşladığınızda dakikada 100-150.000 kere dönen turbo tribünlerinin ani şekilde durup zarar görmesine engel olan ve çıkardığı Pshhhht sesi ile çevrediklerin dikkatlerini üzerine çeken bir sistemdir

Kaynak ben değil ama doğru dizellerde en ufak gaza basıldığında pshhht sesi çıkması lazım :)
zaten benden çuf çuf sesleri geliyo gazdan çekince

Son düzenleme:
Geri