Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ya Yok arkadaşlar Allahtan Plaka falan görünmüo farkketiyseniz yeni resimlerde aracın önünde plaka yok arkadanda ççekmiorum fazla sırf o yüzden ;) Plakayı söküp çekiorum..

Arkadaşlar birisi benm arabamın resimlerini bi siteye satılık die koymuş Üstüne bide 24.000 YTL yazmış Hangi ş.siz olduunu nerden öğrenebiliriz bi bilgisi olan varmı ?

O siteye girdiği üye isminden bulamazmısın? tel numarası kendininkinimi yazmış?
ben sizin arabanın resimlerini autoclubturkeydede görmüştüm.

tatlisert nick li üyenin terbiyesizliği
sayın başkan,
aşağıda linkini verdiğim konuyu bir inceleyin. tatlisert nick li yeni üye küstah, ukala, terbiyesiz, birazda ruh hastası. ilk önce tüm forumu azarlayıp hakaret ediyor salak yerine koyuyor. tepki alınca aynı yazının içinde hem özür diliyor hemde hakaret ediyor. dengesizin teki. sanki biz bir suç işledik tutukluyuz buda bizim gardiyanımız. bizi foruma azarlamaya gelmiş. ben böyle iş görmedim. birde utanmadan beni kimse uyarmadı havalarında mesaj yazıyor. bu arkadaş herhalde kurtlar vadisini fazla izlemiş. ben böyle seviyesiz bir ortamda kalıp daha fazla yazı yazamam. eğer bu yaptıklarına rağmen bu üye forumdan ihraç edilmiyorsa ben üyeliğimin derhal iptalini istiyorum. saygılarımla.
http://www.opelim.net/forums/showthr...t=27926&page=4

Yok Yok aradım çocuu dedim kardeş kimsin sen falan çocukta dedi Abi kendi arabamın fotolarını çekemedim dedi senin arabanın 1 tane fotosunu koydum dedi kusura bakma ded. zaten ilan da tek resimli bi ilan da 24 de çok ucuza gidio benm velet :D:D:D

Geçen sene ilan verdiğimizde bizim arabanın resmini çalmişlardi..Hatta bi ara google da grafiklerde geliyodu arabamiz :D "kia pride"

24000 o jantlar ve farlar ve xenonlarla normal bence....2500ytl civarı jant tutuyor 350 far 350 kadar mtec de ortalama 3000 ytl lik aksesuar 22 ye boş halıyle gitse bu fiyat normal...

Geri