Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
6,5 ş.içi 4,3 ş. dişi combo ş.içi 6,8 ş.dişi 4,9 pejo

Pejo opel kadar kaliteli değil ama 1.6hdi 110bg gelecekmiş ama pahali olur :)
110bg lik motorla güzel olur ama combonun bu tüketimlerine 9000km dir hiç yaklaşamadık biz:(

Ya Abi Bırakın Pejoyu Opel Varken Pejonun Yüzüne Bakılır mı_?

var hatta erdekte okurkene bandırmaya gezmeye gittik orda gördüm ayrıca samet opel bayinde görmüş ama internettekiyle alakası yokmuş...
Aynen Volkan konuşmuştuk senle =)) Hatta ben alıcaktım arizonayı beyenmedim çünkü bi farkı yok + 2cm daha yüksek spor pakete nazaran hiç beyenmedim herşeyi aynı geri kalan bi + sı güçlendirilmiş şanzıman ve şaşi varmış öle diolardı bende onların yalancısıyım :D:D

combo arizonada herşeyi aynı sadece dışta bi kaç farklı aksesur var arkadaşlar SAmet yani şanzıman zaten güçlendirilmiş:D normal combonun şanzımanı.:D.D dış görüntü var arizonada benim bi arka tamponu oraya gelen metal bi parça hoşuma gitmişti arizonada hatırladığm kdarıyla:D he ayrıca yeni pejo partnet değiştir makyaj yapmışLAR partner TePEe olmuş geçende gazetede gördüm standar donanımları iç açıcı geldi bana araç tok duruyor abs ebd esp hilholder(yokuş tırmanma yardımcı sistem.) vs.. gibi güzel ancak yakıt tüketimi kasaya göre güzel yazdıklarınız tabi o araç içinse bakmadım ben ama motoru felan da güzel hdİ motor boru değil:D hemde 1.6 hdi 110 BG motor güzel arkadaşlar... ama araca bişiy diyemem.:D

youtube ta combo 1.3cdti 0-100 videosu koymuştum izleyen varmıydı:D

slm Combocular işlerim nedeniyle uzun süredir uğrayamadım... Okuyarak geldim forumu baya konu dönmüş...

NOT: 260 ylt ye Würt marka ilaçlarla kuaföre soktum aracı 10 numara oldu içinde tavanlarda en ufak bir leke kalmadı uzun yol yapmış herkese tavsiye ederim arkadaşlar haftayada carbon-clean yaptıracağım detayları burdan paylaşırım sizlerle...

boya koruma yaptırmak isteyenlere müjde aracının vergisini garantiden yatıranlara sonaxta boya koruma 100 YTL reklam yapmış gibi olmasın biz öyle yapacazda:D

Bilen varsa bir sorum olacak bizim arabaların teybinde SDVC diye bir özellik var lastik sesi ve motor sesine göre radyonun sesini artıyor bunu nasıl aktif hale getirecez? Acaba

Geri