Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
meteoroloji genel müdürlüğünden gelen açıkklamada cuma günü istanbulda işi olmayanların evden çıkmamalarını tavsiye ediyorlar ama biz güzelce iftarımızı yapıcaz :)

Bakıp hemen çıkayım dedim.fazla duramayacağım.:D

valla imanım gevredi telefon trafiğinden,yaklaşık 2 aydır böyle bir yoğunluk yaşamamıştım.

seviyorum sizi;)

Bugün ÖZEL servise gittim. Direksiyondan ses geliyordu sağa sola çevirince.. Dediler direksiyon kutusundan anam dedim masraf ayvayı yedik.. Delphi marka direksiyon kutusu 350-TL liste fyatı 900-tl miş :eek:...

Ama neyseki değiştirmeye gerek kalmadı.. Geçen günlerde sağ tekeri kaldırıma fena çarpmıştım.. Bu sırada vidalar gevşemiş biraz.. direksiyon kutusu hasar görmüş.. Vidaları sıkıp ayar yaptılar... şimdi eskisinden daha iyi çok şükür.. Masraftan kurtulduk :D

Birde hız sabitleyici sordum 160-TL hemen sipariş veririz 1-2 günde gelir takarız dediler.. 1.7 lerde tesisat yokmuş ama 1.3 lerde varmış sıkıntı olmaz dediler... Düşünüyom bende :o

niyazi abimmmm benim özledim sizleri sessiz geçince garaj açlıkta alttan fon oluşturunca insan yalnızlık hissine daha çok kapılıyor:)

abiciğim hız sabitleyici tesisatı senin araçta varsa piyango vurdu diyebilirsin çünkü 2005 ve 2006 larda tesisat yok abiciğim şu anda sular altında olan ikitellide 5 ay önce taktırmıştım abicğim ama söyleyim rakam iyi hatta herşey dahil 200 derlerse maddiyatın iyi ise yaptır abicğim uzun yolda ayaklarını uzaltır çay içersin sürerken:)

Son düzenleme:
Geri