Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
selamın aleyküm hayırlı işler hayırlı cumalar herkese

s.a hayırlı günler hayırlı cumalar. arkadaşlar bu gün fazla giremem siteye akşam için yerimiz hazır.gelecek olan arkadaşlar yeri bulamaz diye ben numaramı yazayım ararlarsa yer tarifi için yardımcı olurum.
hepinize bol muhabbetler. 0537 339 44 96.

sinan abi içimi okudun galiba numaranı istiycektim senden daha istemeye gerek kalmadan sen yazmışsın bile :)

selamın aleykü herkeslere hayırlı sabahlar cumanız mübarek olsun sevgili garaj.Allah herkesin işini rast getirsin.Allah tekerinize taş değdirmesin.

Sinan Kardeşim

Sami Usta'ya söyle de köfteleri bize özel hazırlasın

COMBO'cular geliyor

HAYIRLI CUMALAR
HAYIRLI RAMAZANLAR

Bayram sabahı Müslümanlar, namaz için camilerde toplanınca, Allahü Teâlâ, meleklere, “İşini yapıp ikmal edenin karşılığı nedir?” diye sorar. Melekler de, “Ücretini almaktır” derler. Allahü Teâlâ da, “Siz şahit olun ki, Ramazandaki oruçların ve namazların karşılığı olarak kullarıma kendi rızamı ve mağfiretimi verdim. Ey kullarım, bugün benden isteyin, izzet ve celâlim hakkı için istediklerinizi veririm” buyurur....

Merhaba Candan Hoşgeldin

Ne olsun işte iş-güç

Bir de İstanbul'da korkulu bir bekleyiş var yine

YAĞMUR ALARMI VERİLDİ

CUMA-CUMARTESİ-PAZAR İÇİN

selamın aleykü herkeslere hayırlı sabahlar cumanız mübarek olsun sevgili garaj.Allah herkesin işini rast getirsin.Allah tekerinize taş değdirmesin.

aleyküm selam candan abi hoşgeldin nasılsın bakalım

murat abi ben bugün dükkandan 6 da çıkıp otoparka gidicem combomu alıp sinan abinin yanına gidicem :) veya sen eminönüne geliceksen seni eminönünde bekliyim murat abi

Geri