Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Memleketin bir tarafında sel bir tarafında deprem var. Allah İslama ve müslümanlara yardım etsin, vatanımızı ve milletimizi her türlü korku ve afetlerden korusun.

arkadaşlar ben bir kaç gün internete giremeyebilirim haftasonu şehirdışına çıkmayı düşünüyorum..

Dün akşam Teravih den sonra saat 21:36 da "4.5" sabah sahurda saat 04:50 de "4.7" ve 1-1.5 saat kadar önce "4" şiddeetinde Konya merkez üslü deprem oldu... hala gıpraşma ihtimali var diyorlarrrr eve işyerlerine girmeye korkuyoruz..

Hepimiz işyerleri ve evler dahil dışardayız.. Akşamdan beri doğru düzgün uyku uyumadık... Dolayısıyla sık sık trafolarda deprem sensörü olduğundan elektrikler kesiliyor..

Hayırlısı olur inşallah..

Hoşgeldin Niyazi

Çarşamba günü iftar yemeğinden beri gözükmüyorsun

Garaja da uğramaz oldun

Abi dün denetimlerim vardı birde sağlık bakanlığına göndermemiz gereken bir kaç bilgi.. onlarla uğraştım... Bugün sabah da annemim tıp fakültesinde kontrolü vardı oraya gittik.. Oyüzden uğrayamadım :)

Abi sana da hayırlı cumalar depremden etkilenme varmı sizde.

Şu anda ufak tefek maddi hasar var çevrede ve bizim işyerinde.. bazı korkan vatandaşlardan da atlayan kriz geçirenler olmuş ama hamd olsun vefat eden yok..

Bizde bişi yok çok şükür ama çocuklar çok korktu.. onları haftasonu kayınvalideye götürmeyi planlıyorumm...

niyazi abim geçmiş olsun .

murat abim albümü nasıl yapacaz fikir alışverişinde bulunalım fotolarını ekleyen arkadaşların fotolarını kopi yapıp bir aradamı yükleyim nasıl yapalım abiler.

arkadaşlar ben bir kaç gün internete giremeyebilirim haftasonu şehirdışına çıkmayı düşünüyorum..

Dün akşam Teravih den sonra saat 21:36 da "4.5" sabah sahurda saat 04:50 de "4.7" ve 1-1.5 saat kadar önce "4" şiddeetinde Konya merkez üslü deprem oldu... hala gıpraşma ihtimali var diyorlarrrr eve işyerlerine girmeye korkuyoruz..

Hepimiz işyerleri ve evler dahil dışardayız.. Akşamdan beri doğru düzgün uyku uyumadık... Dolayısıyla sık sık trafolarda deprem sensörü olduğundan elektrikler kesiliyor..

Allah Yardımcınız Olsun
Dualarımız sizlerle

niyazi abi geçmiş olsun biz sel olaylarıyla uğraşırken sizde depremle uğraşıyorsunuz demek Allah herkesin yardımcısı olsun

Geri