Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
1142.jpg

candan abi elimden bu kadar geldi nette bulduğum beyaz comboya ekledim jantları inşallah beğenirsin

Herkese hayırlı pazarlar.Güzel bir tatil geçirmenizi dilerim.

Son düzenleme:
Selamınaleyküm

Hayırlı Günler

İstanbul yağmurlu bir gün içinde
Sis-Pus-Yoğun yağmur

Candan jantlar çok güzel olmuş beyaza da yakışır derim

1142.jpg

candan abi elimden bu kadar geldi nette bulduğum beyaz comboya ekledim jantları inşallah beğenirsin

YAsinim ellerine sağlık kardeşim.çok sağol.jantları 16 olarak düşününce daha güzel olacak sanırım.çook teşekkürler eline emeğine sğlık.Allah tekerine taş değdirmesin.

YAsinim ellerine sağlık kardeşim.çok sağol.jantları 16 olarak düşününce daha güzel olacak sanırım.çook teşekkürler eline emeğine sğlık.Allah tekerine taş değdirmesin.

rica ederim abi ne demek idarelik oldu ama kusura bakma güzel duruyor bende tavsiye ederim hatta siyahta deniycem olmazsa bende bundan alırım

bu sabah erkenden ümraniye küçüksu tarafındaki kocatepe mezarlıına gittim 16 gün önce vefat eden babamın dayısının mezarına gittim ince ince yağan yağmurun altında tüm ölmüşlerin ruhhuna dua okudum Allah ım ölenlere rahmet eylesin

Yasinim nasılsın bakalım iyisin inşallah.yakışır kardeş güzel duruyor gerçekten.

bu sabah erkenden ümraniye küçüksu tarafındaki kocatepe mezarlıına gittim 16 gün önce vefat eden babamın dayısının mezarına gittim ince ince yağan yağmurun altında tüm ölmüşlerin ruhhuna dua okudum Allah ım ölenlere rahmet eylesin
Amin Yasin Allah kabul etsin bütün ölmüşlerimize Allah rahmet eylesin kabirleri nur mekanları cennet olsun.

Geri