Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
mustafanın cebini arayıp sorcam yollarda kaybolma durumu ana yollarda kötü oluyor haydi ilk sapaktan dön dur.
bir keresinde ben arkada uyurken abim samsun sapağını kaçırmış gözümü bir açtım kızılcahamam dayız 200 km fazla yapmıştık.

Herkese hayırlı günler.. Güzel bir kadir gecesinin ertesi günü hepinizin keyfi yerindedir inşallah..

yarın akşam kanaryam üç puanı böyle zorlada olsa alacak:)
86227018.jpg

ku2m.jpg

kanaryam kaç ordan:)
timsah.jpg

böyle gol yemeyiz inş:)
ylan2.jpg

bırakkkkk diyecek birazdan:)
ylan.jpg

milliyetten alınmıştır benimde böyle fotolarım olsun isterdim ama comboyu satsam ancak bunu çekecek objektif alabilirim.

Osman iş yerinde pc'ye program indirmek sorun oluyor ama netten dinleyeceğimiz link gördüğünde verirsen sevinirim sağolasın.

Arkadaşlar şu an aracım elektronikçide..

Yan Sinyaller, arka plaka, bagaj ve tepe lambaları beyaz olarak değişiyor.. Tepe lambası kaliteli ürün çifti 35-TL .. diğerleri normal ürün çifti 5-TL
Toplam: 50-TL

Ayrıca arka stop lambaları ile geri vites lambası LED lambalar ile değiştiriliyor.:) Yaklaşık bununda maliyeti 20, 30-TL civarında :)

Kapıların altına parka bağlanan led şerit yaptırıcaktım mavi renkli kapılar açılınca yanacak şekilde ama maliyeti 75-TL + işçilik dedi ve kapıyı sökerek yapacakmış cesaret edemedim.. Birde bir bilene danıştım (KRAL-Çağatay) yaptırma dedi bende vazgeçtim ;)

Niyazi abim yakışır valla senin mavişe iyi yapmışın güzel günlerde aydınlık sürüşlerin olsun abim.
fiyatlar konusunda yorum yapamadım çünkü benim beyaz ışığım bile yok.

ray sigorta 1300 küsür fiyat verdi.
çook para ya kafam karışık.:confused::cry:

ben o paraya çehizime nofrost alırım ya :sorry:

Geri