Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bu güzel sözlerin üstüne söylencek fazla söz yok veda zamanı kapıya geldi usuldan ufak adımlarla gideyim iftarı belkide statta açarım sağolsun polisler anlayışlı içecekleri başka zaman almazlar ramazanda ses çıkarmıyorlar.

sağlık huzur dolu akşamı olsun gönlü yüreği temiz dostların sağlıcakla iyi akşamlar.

Mevlananın her zaman kulağa küpe olması gereken 7 Öğüdü :)

*Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol

*Şevkat ve merhamette güneş gibi ol

*Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol

*Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol

*Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol

* Hoşgörürlükte deniz gibi ol

* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol

Öğrenciyken (1998- 2002) Konyada Mevlanayı hemen hemen her hafta sonu ziyaret ederdim. İçerdeki ney sesi insanı alıp götürüyor, mutlaka görmesi lazım herkesin. Hemen karşısındaki mezarlıkta öyle aklıma gelmedi şimdi adı bitürlü.

bu güzel sözlerin üstüne söylencek fazla söz yok veda zamanı kapıya geldi usuldan ufak adımlarla gideyim iftarı belkide statta açarım sağolsun polisler anlayışlı içecekleri başka zaman almazlar ramazanda ses çıkarmıyorlar.

sağlık huzur dolu akşamı olsun gönlü yüreği temiz dostların sağlıcakla iyi akşamlar.

hayırlı akşamlar Nihat abi.

osman abı durumun çokta normal degıl, bence gıdıp bı servıse baktırman gerekır dıye dusunuyorum.
Belkı kecelerınden belkıde baska yerden yada araba calısırken bı yag kacırma durumun soz konusu gıbıme gelıyor.
Acılen yag sevıyenı kontrol edıp en yakın servıse gıtmenı sıddetle tavsıye ederım.

Allah razı olsun abi.
tepede çektir abi yakışır sana.
Gölgelerin gücü adına HİİMEN vardı çocukluğumuzda onun gibi :D:D

Cümlemizden Allah (cc) razı olsunn Osman...

Yor yaw ben biraz ağırım yukarıya çıkarsam göçer möçer mazallah :D
Hemide bu garaja 2 ağa yeter fazlasına gerek yok :)

Ayrıcaaa o mezarlığın ismi ÜÇLER mezarlığı :)

Bu arada herkese hayırlı iftarlar :)

osman abı durumun çokta normal degıl, bence gıdıp bı servıse baktırman gerekır dıye dusunuyorum.
Belkı kecelerınden belkıde baska yerden yada araba calısırken bı yag kacırma durumun soz konusu gıbıme gelıyor.
Acılen yag sevıyenı kontrol edıp en yakın servıse gıtmenı sıddetle tavsıye ederım.

Anladım. inşallah en yakın zamanda götürmeyi düşünüyorum .
Koca sitede bi Adanalı arkadaş bulamadım, güvenilir-insaflı-Allahtan korkan-işin ehli bir özel servis tavsiyesi almak için.
Yetkili servise gitsem hiç şüphem yok bana en az 1000 TL fatura çıkarırlar bunun çook daha fazlasına da şaşırmam. Çok kazık yedim yetkili servislerden mazdada.

Cümlemizden Allah (cc) razı olsunn Osman...

Yor yaw ben biraz ağırım yukarıya çıkarsam göçer möçer mazallah :D
Hemide bu garaja 2 ağa yeter fazlasına gerek yok :)

Ayrıcaaa o mezarlığın ismi ÜÇLER mezarlığı :)

Bu arada herkese hayırlı iftarlar :)

Yok abi ben olsam olsam züğürt ağa olurum:D
Mezarlığın ismide mesajı "cevapla" butonuna tıkladım aklıma geldi, zaten dilimin ucundaydı hep öyle olur ya:D

Geri