Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SeSSiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hoş geldin aramıza Sevgili Aytaç

Maşallah Diyelim Önce aracına
Kazasız-Belasız
Kullanman Dileğiyle

Balata konusunda 100.000 KM'ye kadar rahat olun demişlerdi ustalar ben öyle biliyorum

Her zaman bu bölüme bekleriz paylaşımlar-sorunlar ve öneriler için

Sevgilerle

arabam 101000 e geldi baskı balata istio:)

slm

baskı balatada araç kendini belli ediyormu.cayırtı çokmu.ben 120 bin yapmasını umuyorum.baskı balata ve trigeri aynı anda çıkarırım.komple revizyona sokarım diyordum.nasip.

Baharın kuş sesleri ve bin bir renkleri ile bizlere merhaba demesi gibi tüm opelci dostlarımı saygıyla sevgiyle selamlıyorum işleriniz yolunda araçlarınız sıfır ayarında yol alsın.

Aytaç Bey hoşgeldiniz garajımız paylaşımlarınızı dostane görüşlerinizi her zaman bekler.

Mustafa kardeşim hayırlı uğurlu olsun yaradan bol kazanç versin,
bizlerle iş yerinde yapılan işlemleri ücretlerini paylaşırsan yaptırmak isteyen olabilir şekil A ben:)

Murat abi saygılar abiciğim deplansmana benim kombine ile hiç gitmedim ama galatasarayın yeni stadı yapılınca oraya gidecem alısamiyeninin kapasitesi az olmasından benim kombine ile girmem sorun oluyor.

Sinan dostum dün kulaklarını çınlattım bu denli güzel baklava olabilirmi bizim bebelerden arta kalan iki dilim kalmış indiragandi yaparken sanki çatal damağıma yapıştı:)

günaydın arkadaşlar. afiyet olsun nihat abi.çok yorgunum dün stad da öldük yorgunluktan.

Bugün aklıma geldin valla abi :) Dedim keşke Murat abi'de olsa :)

n612331459_481612_1778.jpg

n612331459_481618_3772.jpg

n612331459_481615_2913.jpg

n612331459_481616_3188.jpg

Alper bir daha ki geldiğimde buraya gidiyoruz değil mi ?...

Sinan dostum demek maça gittin abi hepsini seyretmedim ama gıcık bir maça benziyor özetlerinde posizyon göremedim hele son dakikalarda fox da boks maçı başladı sandım:)

Murat abi yeni organizsayonlar varmı senin site içersinde bilgi ağın çok kuvvetli hani diş aralıklarım ajj kaldıda:)

Geri