Combo Vinç Montajı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan neonder
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
güzel çalışma.
muayenede sorun çıkar mı acaba?
çeki demiri, vinç gibi eklentiler projeye ihtiyaç duyuyor diye biliyorum.

Çeki demiri için proje çizdirdim, şuanda ruhsata işlenmiş durumda. Muaynede sorun olacak olursa vinç'işletmeyi düşünüyorum.Yılbaşı için Çanakkaleye gidince sorarım tüv deki arkadaşlara buradan size ağır yada hafif kusur olduğu bilgisini veririm. Ama en kötü ihtimalle vincin önündeki kanca ve yön makaraları seyyar, sökülerek normal panjur ile tampon sökülmeden muayeneden geçebilir diye düşünüyorum:bir:

Bir abimizde de karavan + dalma hastalığı var. O uyanıklık edip bir tane orta halli kısa şase Suzuki 4x4 jeep aldı, hafta sonları jeep onda hafta içi eşinde :), senin aracın 4 çeker olmadığı için yumuşak veya kumlu zeminde zorlanması veya balatayı yakması doğal, aracına monte ettiğin bu vinç güçlü ise işine çok yarar, yanlız dikkat etmekte fayda var botu sudan çekerken fazla zorlayıp da aracın şasesine zarar vermeyin :D.

Sadece üst bardan güç alınsa yamulabilir yada esneyebilir diye düşünüyorum fakat alt şasedende(karter korumasını bağladığımız) dikine bağlantı alındığı için , artık aracın teleferik gibi seyehat edebileceğinden hiç şüphem yok.

maşallah işlevselliği yanında bir:bir: o kadarda şık durmuş..aracınız corsa c aynalar ile dahada şık durabilir gibime geliyor.

maşallah işlevselliği yanında bir:bir: o kadarda şık durmuş..aracınız corsa c aynalar ile dahada şık durabilir gibime geliyor.

O aynalar küçük gelir bana:):)

evet küçük ama tümsek ayna, (bombeli) işlevsel. :):)

Yk bu 37 ekranlar gayet başarılı görüş konusunda:) zaten gerigörüş kamerasındanda rahatlıkla arka kısmı görebiliyorum. Tek eksik arizona paket kaldı , onlarıda bulursam combo bi başka olacak:rakir:

corsa c aynalarıda küçük sayılmaz bence bir corsa c ye binip bakın :)

comboya göre evet ama diğer binek araçlara göre oldukça büyük :D

Geri