corbon clean ve süper4 boch buji hk.

SERKANKAHRAMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar.
2001 model 1.4 astra g 135000 km de aracım var.performansından pek memnun değilim (1.4 için performansı ne kadar olur bilmiyorum).Biraz önce opel yetkili servisi aradım carbon clean için yaptırırsam performansı arttırabilirmiyim diye ve hakan abinin süper4 boch bujilerini gördüm.
Sizce çekişi arttırmak için hangisini yapayım veya ikisinidemi yaptırmam gerekiyor.İlginize şimdiden teşekkür ederim.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
dun bende yaptırdım carbon clean + bogaz + manıfold kople yaptırdım sonra bujılerde degiştırdım araba guzel oldu tavsıye ederım carbon clean sonra bujılerı degıstır bujıler yanıyor dedı ustam bılgıne

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
daha nce yaptırdın mı?yaptırmadısan 135,000 riskli bir km

SERKANKAHRAMAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önce hiç yaptırmadım.Formdaki bilgilere baktım ordada ikilemde kalmalar var.Opel servisiyle görüştüm problem olacagını sanmıyorlar ama tabi sizlerde riskli olabileceğini sölüyorsunuz ne yapmalıyım anlamadım.Servis fiyatına 80 tl dedi

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 kafali bujulerin özelligi,daha iyi soguk calismalarda daha verimli,daha iyi atesleme(emision azaltma ,randimanli calisma gibi,verimli ateslemden dolayi yanma odasinda ventillerde krumu azaltma)ve de ömürü uzun olur (60000km) kadar