corsa 1,3 ecotec 75bg 2011 enjoy

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ercuu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ercuu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar ...:)
opel corsa 1,3 ecotec 75 bg aldım haziran sonu teslım edıcekler 34,500 tl ye aldım kısmetse....öncekı arabamda aynısının essentıasıydı 2008 model aracı tanıyorum fakat polo ıle cok gıttım geldım comfortlıne pakettede hıc bırsey yok .....inşaallah pişman olmam ..yenı makyajlı kasa da hos 16 jant koymuşlar ...yine de desteklerinize ve fikirlerinize ihtiyacım var....:confused:

Bende corsa 1.3 75 hp enjoy almayı düşünüyorum ama İstanbul'da 35.600 bir kuruş aşağı düşmüyorlar iyi fiyat ben çok araştırdım kimse kötü demedi.Hayırlı olsun adaşım.:)

ben oralara da sordum en iyi fiyatı burası verdi...teşekkür ederim adaş :))

hiç pişman olmazsınız , yakıt konusunda da çok mutlu edecektir sizi, hayırlı olsun şimdiden

Hayırlı Olsun Fakat Bu Paralara 2008-2011 Arası Opel Astra 1.3 CDTİ 90 BG Var Hemde Daha Fazla Fonksiyonlu :)

hayırlı olsun b segmenti için pişman olmuycağınız bir araç içiniz rahat olsun ;)

hayırlı olsun , kazasız belasız surusler

aynı fiyata almışız :) biz erpaştan aldık siz ? bu arada bu fiyata almak isteyenler bana ulaşsın yardımcı olabilirim :)

teşekkür ederim ilginize.....ben yeni astrayı almayı cok ıstıyordum fakat 50 bin tl ...cok ıyı para ...o yuzden yıne eskı arabamın bıraz makyajlısını aldım ...eskı astra da hos ama ..bılmıyorum.....navıgasyonlu teyp hakkında bılgılenrınız varsa payşasırsanız sevınırım ...sevgi ve saygılarımla....

Aynı arabanın panoramik sunrooflusuna bugün 35.800 fiyat çektiler. Ankara - Opal'da. Beyaz renk 16 jantlar hız sabitleyici ve panoramik sunroof. Çok tatlı duruyordu. Ben Astra ya da Golf düşünüyorum ama makyajlı Corsa'da çok hoş geldi gözüme. Hem Astra ya da Golf alıp yine benzin derdinde olacağıma dizel Corsa hiç kafamı yormaz diye düşündüm. Fazla bir performans beklentim de yok zaten. Çok yattı kafama. Hayırlı uğurlu olsun bu arada kazasız belasız binmek nasip olsun darısı bana inşallah :)

Geri