corsa 1,3 ecotec 75bg 2011 enjoy

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ercuu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hayırlı olsun bende kullanıyorum gerçekten güzel araçlar düz vites bendeki sunroof ve esp opsiyonlu almıştık birde box taktım çok keyifli oldu performans olarakta sizi üzmez tabi 2 litrelik veya 1.6 turbo vs. bir motordan inmediyseniz:D

Aynı arabanın panoramik sunrooflusuna bugün 35.800 fiyat çektiler. Ankara - Opal'da. Beyaz renk 16 jantlar hız sabitleyici ve panoramik sunroof. Çok tatlı duruyordu. Ben Astra ya da Golf düşünüyorum ama makyajlı Corsa'da çok hoş geldi gözüme. Hem Astra ya da Golf alıp yine benzin derdinde olacağıma dizel Corsa hiç kafamı yormaz diye düşündüm. Fazla bir performans beklentim de yok zaten. Çok yattı kafama. Hayırlı uğurlu olsun bu arada kazasız belasız binmek nasip olsun darısı bana inşallah :)
teşekkür ederim inşaallah hakkında hayırlısı olur .....polo yada baktım fakat arabada hıc bır sey yok ozellık olarak...comfortlıne pakete 38 500 dedıler poloda..benım corsa ona bın ceker :))) bana gore tabıkı ...

niye o kadar geç teslim ediyorlar biz 10 gün içinde aldık...

hayırlı olsun bende kullanıyorum gerçekten güzel araçlar düz vites bendeki sunroof ve esp opsiyonlu almıştık birde box taktım çok keyifli oldu performans olarakta sizi üzmez tabi 2 litrelik veya 1.6 turbo vs. bir motordan inmediyseniz:D
:) box nedir ???

Geri