corsa 111. yıl herkeze selamlar

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan wenom
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yeni Corsa 5 Kapı 1.3 CDTi Dizel - 90 HP Easytronic Enjoy111 -37.683TL

Alıntı Opelin fiyat listesinden ;)

teşekkür ederim arkadaşlar. aracımı severek ve beğenerek aldım fiyat konusuda arkadaşımız yukarda eklemiş listeyi, benim aracım 1.2 enjoy 111. yıl modeli fiyat 29.497+ 750 kasko= 30.247 ayrıca bu aracı tanıyan arkadaşlar biraz anlatırlarsa sevinirim. (pazartesi teslim alıyorum aracımı)

iyi günlerde kullanın

Dediğim gibi motor olarak bilmiyorum ama bir Corsa D kullanıcısı olarak çok memnun kalırsınız.

fiyatlar geçekten çok yükseldi benim araba corsa c 1.3 easytronic cosmo 2005 te sıfır olarak 32.000 tl ye alındı şimdi bakıyorum yeni kasada 40.000 fiyat veriyorlar

arkadslar fıyatlar ınanılmaz artı..benım arac corsa 1,3 dizel 75 hp enjoy 111. yıl 32850 ye almıstım 2 hafta once sımdı 34350 ye verıyorlar 1500 lıra arttı..

değerli arkadaşlar, bugün 0km yeni corsa 111. yıl 1.2 16v araç alarak ailenize katılmış bulunuyorum. bu araç hakkında yorumlarınıza ihtiyacım var. kullananlar varsa püf nokları ve araç özellikleri hakkında bilgiye ihtiyacım var aracım pazartesi teslim edilecek lütfen aracı bana bi anlatın yoksa o güne kadar uyku uyuyamam. ( fiyatı kasko dahil 30.250 tl)

hayırlı olsun, eğer aracın easytronic ise aynı aracı 1 ay önce aldım....(30800tl)
şuan 1600 km civarında, çok memnunum. (sadece şimdilik çok benzin yakıyor,şöyle ki,sakin kullanmama rağmen 130 km.de çeyrek depo:cool: bayii 5000km ye kadar fazla yakacağını söyledi.... ) easytronic tercihimi trafikteki debriyaj çilesinden kurtulmak için yaptım. oldukça da faydasını görüyorum. aracımın rengi siyah, (karizmatik buluyorum daha ağır gösteriyor, ama toz-kir çok gösteriyor,diet'ini her hafta yıkatmakla ödüyorum;) ) renk olarak doğru tercih yapmışsın. önceden 2005 corsa 1.2 kullanıyordum. bu araç ona göre daha ağır, dolayısıyla yol tutuşu ve konforu 1-2 sınıf daha üstte gibi geldi....

arkadaşlar arabamı teslim aldım hatta 1930 km yol bile yaptım. gerçekten çok güzel araç kafamda hiçbir soru işareti kalmadı. almak isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. ayrıca yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim.

cidden fiyat çok geldi ben yılbaşında 1,3 cdti enjoy astra h ı 34500 e aldım ...

bu fiyat normal bence, Polo'yla kıyaslayınca daha kalıplı, daha ele avuca gelir bir araç ne de olsa :D

tabi mantıklı düşününce B segmentine bu para tabiki fazla, piyasayı bu duruma getirenler utansın :)

Geri