corsa aldım :)

espanolun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar...uzun araştırmalarım sonucunda corsa'ya karar kıldım ve cuma günü aracımı teslim aldım. 1.3 cdti 75 hp enjoy 111. bir şey sormak istiyorum. anahtara kaydettiğimiz P1'den P7'ye kadar olan ayarlarda bende P5(seçmeli kilit çözme) ben de bulunmuyor. P4'ten P6'ya geçiyor. sizde bu nasıl acaba merak ettim.

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun. toplam ne kadara mal oldu?

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
corsalarda bütün pler çalışmıyor.bende de öyle.desteklemediği bir özelliğe aitse atlaması normal.Kitapçıktan ne olduğuna bakabilirsin.

MCakir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar...uzun araştırmalarım sonucunda corsa'ya karar kıldım ve cuma günü aracımı teslim aldım. 1.3 cdti 75 hp enjoy 111. bir şey sormak istiyorum. anahtara kaydettiğimiz P1'den P7'ye kadar olan ayarlarda bende P5(seçmeli kilit çözme) ben de bulunmuyor. P4'ten P6'ya geçiyor. sizde bu nasıl acaba merak ettim.

Şu an yanımda (bilgisayarda kayıtlı) İngilizce Kullanma kılavuzu var. Bunda 40. sayfada detaylı olarak anlatılıyor. Tahminim Türkçe'sinde de 40. sayfadadır. Bende de Corsa D var, bende de P5 yok. Ama olsa da aktive etmezdim diye düşünüyorum. Merkezi kilidin ne anlamı kalıyor seçmeli kilidi kullanınca?

espanolun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler, hepimize kazasız belasız sürüşler.

31750 ye aldım. yanında park sensörü,karter koruma,krom cam çıtalar, kapı eşik nikelajları ve trafik seti-yangın tüpü hediye aldım.

P5 seçmeli kilit çözme ile ilgiliymiş.açma düğmesine basınca iki seçenek sunuyo sanırım. ya birkez açma tuşuna basınca sadece şöför kapısı bir daha basınca diğer kapılar açılıyor. ya da açma tuşuna basınca tüm kapılar açılıyor. çok da önemli bişi değil aslında.

bir sorum daha olcak. bu camdaki krom çıtalar yapıştırmamı yoksa geçmeli falan mı? çıtaların ucunda hafif oynamalar var. yapıştırma ise bayiye gidip yapıştırtcam düzgünce yeniden.

Son düzenleme:

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun...