Corsa B Baskı balata fiyatları

Nirvana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
balikesirdizayn.com
geçen gün Balıkesir tınaz'a benim aracımın baskı balata değiştirme maliyetini sormaya gittim ve bana herşey dahil 1.260 lira çıkarttılar. sanayiye gidip sordum orasıda orjinal parçalar ile 400e yakın bir fiyat verdi. üstelik aracım 40 kuruştan da fazla yakıyor(benzin ve uzun yol). serviste neden bu kadar fazla fiyat veriyorlar? yakın zamanda değişim yaptıranlar ne kadar maliyet ile yaptırdı?

Yetkili servisler eski model arabaları pek önemsemiyor. Bakımına da tuzlu fiyat çıkarıyorlar. Koca bir kazık.

yarın sanayide uygun bir fiyata yaptıracağım ne kadar çıktığınıda yazarım buraya. Bin liralık ne yapıyorlar acaba çok merak ediyorum ya

Yetkili, Gm baski-balata+Gm bilya+Iscilik fiyatimi verdi ?

Luk baski-balata+iscilik 400-450 normal.

Tapatalk Pro

Dostum boşver gm, luk veya valeo gibi bilindik markaları. MA-PA baskı balata al, fiyatı abartılı derecede ucuzdur, fiat palio siena albea punto gibi araçların baskı balata markasıdır, neticede arabanız 1.4 motorlu ve baskı balatayı perişan edecek kadar ağır da değil arabanız. Ben debriyajı bitirdiğimde ma-pa takacağım banko, 300 lira nerede 120 lira nerede, hatta sizin arabanıza uygun baskı balata seti daha ucuz bile olabilir, sağlamlık konusunda da sorun olacağını sanmam.

2 gün önce debriyaj setimi değiştirdim. Luk Taktırdım, Tutan masraflar;

Debriyaj Seti: 245 TL
Yağ 1Lt: 15 TL
Balata Spreyi: 10TL
İşçilik: 150TL

şuan için debriyaj gayet iyi kavrıyor ayağım alıştıktan sonrada teli kaldırırız dediler hayırlısı bakalım :)

Fiyatlar normal. Gule gule kullanin.

Tapatalk Pro

Geri