Corsa B GSI Turbo Projesi

cengoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yeni başladığım GSI projesini Turbulu yapmaya karar verdik ustamla.
Ankara Ostim'den tanıdık çıkmacılardan turbu-interkol falan alıp Eskişehirde uygulamayı düşünüyoruz. Konuyla ilgili görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Neler önerirsiniz. Bü işin reçetesi, gerekeni aklımıza gelmeyen şeyleri falan nelerdir. piston-gömlek-yatak falan hepsinin komple değişmesi gerekir mi? Yoksa düşük basınçlı bir turboyla çok kapsamlı bir değişmeye girmeden hallolurmu? vs. vs. nNe dersiniz?

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şanzıman dahil hepsinin değişmesi lazım bitane sitede satılık f20 var sanırım işinizi görür 500 tl fiyatı. yanlız opele turbo yapmak ciddi masraflı olabilir.

MuratBAHAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cenk bey konunuzu takipdeyim sormak istedigim birşeydi . deli gibi uygun turbo arıyorum Garrett t veya gt serilerini tavsiye ettiler. bilginize.

cengoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turboyu buradan uygun bir turbo bulamazsam İngiltereden getirtecem. 103 paund + vergi + vergi+ gümrük+ kargoya
Usta kendisi dedi yapalım diye. Ben bulurum malzemeleri diye. konya da bir yerde de çelik piston, yatak vs. üreten biri varmış.
Aslında ilk başda çok düşük basınçlı bir turbo ile başlayıp uygulaya uygulaya geliştirmek istiyorum. Biraz işleri yoluna koyalım, biraz malzemeleri tamamlayalım, yakında uygulamaya başlarız.

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yeni başladığım GSI projesini Turbulu yapmaya karar verdik ustamla.
Ankara Ostim'den tanıdık çıkmacılardan turbu-interkol falan alıp Eskişehirde uygulamayı düşünüyoruz. Konuyla ilgili görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Neler önerirsiniz. Bü işin reçetesi, gerekeni aklımıza gelmeyen şeyleri falan nelerdir. piston-gömlek-yatak falan hepsinin komple değişmesi gerekir mi? Yoksa düşük basınçlı bir turboyla çok kapsamlı bir değişmeye girmeden hallolurmu? vs. vs. nNe dersiniz?
yazılım
yazılımı aktaracak beyin
enjektörler
piston
yazılım
7000 tl filan tutar min

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7000 mi?
O zaman direk motor getirip burada taktırıp ruhsata işletsem en fazla 2000 tutar. Ben öyle yapayım.
2 binmi nerde o 2 bine komple motor artı ruhsata işletme okadar kolay değil.o işi ben de düşündüm araştırdım corsa gsi c20xe yapayım diye ama öncedlikle faturalı bi motor alıcan,proje cizdircen onu tüve onaylatcan sonra emniyet ruhsata işlicek kolay değil.bide 1.6 motoru olan araca 2.0 motor koyup ruhsata işletemiyosun araştırdım ozaman öle idi

xerox

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 çakma turbo yapana kadar atın xe motoru gitsin
ankarada şuan corsa b xe var ve çoğu turbo arabadan hızlı gidiyor.

cengoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aletin ingiltere de vxs mi öyle bi modeli varmış corsa b nin. onun motorundan getirmek mümkün
ha çok uğraşmak gerekiyor o ayrı.

palamut

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.erzincantuningsofrasi.net
ingilteren araba getirmeye ne gerek var burda yaptık işte c20xe corsa b
önüne geleni ayıklıyo