corsa b yay önerisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MadeN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu ay içinde yay almak istiyorum fakat kararsızım burda sizin tavsiyelerinize göre hareket edicem çünkü hiçbir bilgim yok bu konuda!.

şimdi benim derdim araç çok yüksek sanki jip gibi duruyor! Beğenmiyorum o görünüşünü ve biraz daha iyi yol tutsun savurmasın sert hamlelerde istiyorum!

aynı zamanda çekincemde yeri geliyor minik corsaya 5 kişi bindiği oluyor sürtme olsun istemem! Ve konfordaki değişme çok can sıkıcı olurmu?

fayda analizi yaparsak sizce mantıklımıdır? Yardımlarınızı bekliyorum!!

kaç cm olmalı ve fiyat ne olur?

saygılar!..

vogland buldum 3.5 cm sizce nasıl? 6.0 cm çokmu olur? aralarında 10-15ytl gibi bi fark war ne kadar düşer araç 3.5 cm de?

3.5 cm. senin için daha iyi olur.hem 3.5 cm.'likte amortisör değiştirmene gerek kalmaz hem de konfordan da fazla ödün vermemiş olursun. bu arada fiyat ne? bakarsın bizde düşünürüz.:D peki jantları büyütme düşüncen var mı yol tutuşu artırma açısından?

Son düzenleme:
270 küsür abi 273 sanırım!.. düşme olurmu farkedermiyim?

ibrahim vogland mı 270 nerden sordun ????

vogland konforu bozmaz biliyosun hakan abinin arabasında var bence süper bende yayı vogland 3.5 alıcam...

Konfor açısından sana garanti verebilirim ibrahim. Asfalttaki her kıvrımdan haberin olur.:) Hele Ankara yolllarında bol bol yerden kesilebilirsin. (gerçi yerel seçimler yaklaştı ama...)
Tabi ön düzen ayarlarının en iyi ihtimalle 2000 km'de bir bozulmaya başlayacağı muhakkak. İnan bana şaseciye bile gidebilirsin (5 kişi binişleri düşünmesi bile ürkütücü)
Ama sen bana bakma kardeş keyif senin tabi. Sincan yolundaki go-kart parkurunda bir iki tur atarsan daha iyi fikir sahibi olabilirsin...:D

Tabi ön düzen ayarlarının en iyi ihtimalle 2000 km'de bir bozulmaya başlayacağı muhakkak

yıllarca yaylı araç kullanmış arkadaşlarım
aylarcada ben kendi arabamda kullanmış biri olarak bu yoruma hayretler içerisinde bakıyorum

ibrahimin arabasına bugün taktırdık vogtland 35 mm araba süper oldu hem yüksekliği hem konforu hemde viraj kabiliyeti çok keyifli oldu hiçte öyle tangır tungur bi araba olmadı...

aha ibrahimin arabanın konforuna ben bakayım bi olmazsa bende degiştireyimn yayları

hayırlı olsun resim isterik... :)

Geri