corsa b yay önerisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MadeN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben gördüm yaylarını. hiç güzel olmamış. he he he. :D kurbağa gibi iyi zıplamalar.:D

yaydan önce

picture0092hl8.jpg
picture0093qe2.jpg

yaydan sonra

img0049acn1.jpg
img0050ahw8.jpg
img0051aze8.jpg

çok güzel oldu nazar değmesin tü tü tü tü :D

çok güzel görünmekle beraber çokta konfordan taviz vermemiş bence ya da benim araba çok sertte bindiğim her araç konforlumu geliyo ne :)

sürüşü bilmem ama görüntü 10 numara olmuş ibrahim güle güle kullan

ibrahim niye o kadar masraf yaptın kardeşim arkaya 2 kum torbası koyardık olur biterdi :) şaka bi yana güle güle bin güzel olmuş yakından göremedik ama :(

Bir denemek lazım heralde

yıllarca yaylı araç kullanmış arkadaşlarım
aylarcada ben kendi arabamda kullanmış biri olarak bu yoruma hayretler içerisinde bakıyorum

İbrahim' inki yine orta karar olmuş
Ama kısacık yaylar taktırarak 35-40 yanak lastiklerle arabayı tornete çevirenler nasıl yol alıyorlar bende onu anlamıyorum. Taktıkları sürat lastikleri hiç mi yanak yapmıyor. Davlumbazları çamurlukları ne hale geliyor, nasıl rahat ediyorlar çok garip.
Şahsen ben Corsa' nın orjinal halinden bile memnun sayılmam.

çok güzel oldu nazar değmesin tü tü tü tü :D

teşekkürler kardeşim.. bertone nasıl olcak bakalım!.. :D

çok güzel görünmekle beraber çokta konfordan taviz vermemiş bence ya da benim araba çok sertte bindiğim her araç konforlumu geliyo ne :)

yauu kanka senin araç kadar güzel görünen bi corsa daha yok bırak konforsuz olsun corsa b lerin gururusun :)

sürüşü bilmem ama görüntü 10 numara olmuş ibrahim güle güle kullan

İbrahim abi harika olmuş araç;) allah kaza bela vermesin

ibrahim niye o kadar masraf yaptın kardeşim arkaya 2 kum torbası koyardık olur biterdi :) şaka bi yana güle güle bin güzel olmuş yakından göremedik ama :(

teşekkürler arkadaşlar çok sağolun! yakında üye otomobillerindeki fotoğrafları güncelliycem :D

vay vay vayyy ibrahim abi ne ayak :D:D hayırlı olsun kazasız belasız kullan inşallah.. ezelim bi gün :D

Geri