Corsa c 1.7dti

hsusam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Foruma 1 yılı aşkın süredir üyeydim fakat Opel sahibi olmadığım için pek aktif değildim.Geçtiğimiz aylarda 1.7dti sahibi oldum ve tanıtmak istedim.

Aracımdan biraz bahsedecek olursam ilk sahibinden 165.000kmde,boyasız ve tamamen standart şekilde aldım.Daha sonra tampon ve ayna kapaklarını boyatma,boya koruma,app plaka,amerikan park,basma vs. gibi ufak tefek işlemlerden sonra kafamdaki görünümü biraz olsun yakaladım.H lip,gsi ızgara gibi aklımdaki işleride hallettikce fotoğrafları güncellerim.

bg4mm1.jpg

nxvmdv.jpg

oiy6fp.jpg

2gtt91j.jpg

Bunlarda 20 liralık Recaro'larım.:dil:
2me7mdk.jpg

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
corsalar iyidir
güzel arabanız var, jantta lazım :)

hsusam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Masallah kazasiz belasiz ve ariza isiksiz bin insallah. Tertemiz masallah. Bencede cok oynama boyle guzel. Oynamaya baslayinca sonu gelmiyor cunkiv:)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

hsusam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Masallah kazasiz belasiz ve ariza isiksiz bin insallah. Tertemiz masallah. Bencede cok oynama boyle guzel. Oynamaya baslayinca sonu gelmiyor cunkiv:)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

Teşekkürler.:) Aynen çok para harcamayı düşünmüyorum düşünürsemde ilk işim turbo büyütmek olur zaten.:D

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah. :)

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, Ankara Keçiören'den satılıktı bu araç. Ben de bakmıştım fakat km'si bana göre yüksek olduğu için başka bir corsa almıştım. Araç çok temiz kasası vs. İyi günlerde kullanın.

hsusam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler.

Hayırlı olsun, Ankara Keçiören'den satılıktı bu araç. Ben de bakmıştım fakat km'si bana göre yüksek olduğu için başka bir corsa almıştım. Araç çok temiz kasası vs. İyi günlerde kullanın.

Teşekkürler,ben arabayı Ostim'de bi arkadaştan aldım o ilan benim açtığım ilan olabilir ama kimse arabaya gelip bakmadı.:) Kilometreyide dert etmiyorum bilindiği gibi çok dayanıklı motorlara sahipler düzgün bakıldığında 1milyon kilometreleri bile görebileceği söyleniyor..

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler.:) Aynen çok para harcamayı düşünmüyorum düşünürsemde ilk işim turbo büyütmek olur zaten.:D

Yazilim bile yeterli olyor inan. Bende %39 guc artisi oldu.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi