corsa c 3k yalıtım

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
pütürü kesinlikle tavsiye ederim .sprey boya gibi 1 kg lık kutuda olanı var.hızlı kuruyor önemlisi damlama yapmıyor.kutusu 25 lira.ben arka çamurluk içlerine uygulattım.sırada kaput içi ve tabanın iç dış yapma projem var.

bu pütürü bauhousedan alabilir miyiz yada nerelerde satılır

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Melihcim En Kolay Çözümü Şu Arabayı Satıyosun Hondayla Devam Ediyosun :)))

bu benim deney arabam :D

photo0112gr.jpg

photo0113j.jpg

bu siyah parça cok guzel bır parça herkese de tavsıye ederım. burda şablon hali var. arkadaki kapı sacına yapışık olan poşete gore kestim. yoksa oturmuyor kapı iç döşemesi. sonuç nedir ne değildir bilmiyorum cunku zaten arabanın ıcınde bir ton ses var motor sesi :D o yuzden kestimi kesmedimi teste çıkmadım bile denemek için. yoksa bile psikolojik olarak rahatladım :D

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakında planım on torpıdoyu komple sökmek :D ama uşenıyorum. motor sesi ancak oyle kesilir. guzel bır zıft kaplama, sonra bituself. sonra da bunu kapladıkmı motor sesi kalmaz. aracı da dıştan pütür, içten bituself uzerıne bu malzeme, uzerıne de taban halısını serdikmi ses falan orda da kalmaz. ama bunlara gerek varmı?? bence yok :)

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bu nfaf dediğiniz malzemenin düz levha şeklinde olanını alıyorum bauhaus dan. akustik levha adıyla satılıyor. malzeme çokta guzel ve tok bır malzeme. nfaf gıbı sungerımsı değil. sankı zıftlı sunger gıbı esneklıgı var toklugu var. cok ıyı bı malzeme. bıtuself de bulsam baya faydalı olacak ama bulamıyorum..
Bitüself i ben koçtaştan aldım büyük ihtimalbütün koçtaşlarda vardır nfaf bulmanız iyi olmuş hakketen yoğun yapısı ve esneliği sayesinde bu işler için birebir ;) ben malesef nfaf bulamamıştım getirtecektim ama rulo halinde getiririz dediler öyle olsaydı herhalde 4-5 arabayı kaplardım :) nfaf yerine akustik sünger kullandım nfaf kadar olmasada etkili sayılabilir..

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bu pütürü bauhousedan alabilir miyiz yada nerelerde satılır
oto boyası satan yerden amıştım sanayiden sprey kutu sanırım 1 kiloluktu

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oto boyası satan yerden amıştım sanayiden sprey kutu sanırım 1 kiloluktu

pütürün spreyinin 1 kiloluk olanı yok diye biliyorum. tabancalı uygulama tüpleri 1 kg. sprey olanları 500 ml. ben de arka çamurluk içlerine uygulayacagım ama sen camurluk içlerine nereden uyguladın. lastik üstlerine mi, yoksa kabin içinden plastik döşemeyi söküp içerden mi sıktın çamurluğa dogru?

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yanlış hatırlıyor da olabilirim ama kutu büyüktü.ben lastikçiye gittim ufak liftte arabayı kaldırttım.arka lastikleri söktü.güzelce sıktı çokta güzel oldu.zaten hemen donduğu için akma filan da yapmıyor.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış hatırlıyor da olabilirim ama kutu büyüktü.ben lastikçiye gittim ufak liftte arabayı kaldırttım.arka lastikleri söktü.güzelce sıktı çokta güzel oldu.zaten hemen donduğu için akma filan da yapmıyor.

evet evet kutu epey buyuk ama 500 ml liğin kutusu epey buyuk. 1000 lik olanın sprey olmayanı da bayağı buyuk ama sprey oldugunda içinde gaz da olacağı için devasa bir hal alırdı. sanmıyorum 1000 lık sprey olacagını. bende kendim kriko ile kaldırıp sıkacağım. tabi öncesinde guzel bır temızlık yapıp kurutmak gerekiyor bakalım bu havalarda temızlık kolayda , kurutmayı nasıl yaparız....