Corsa C arka hoparlör değişimi yardım :((

JohanGielen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa 1.0 eco 2003 model arabamın arka hoparlörlerini değiştirmek istiyorum kaç cm olmalı elimde 13 cmlik var birde kendim değiştirebilirmiyim zormudur fikirleriniz için şimdiden teşekkürler

Corsa 1.0 eco 2003 model arabamın arka hoparlörlerini değiştirmek istiyorum kaç cm olmalı elimde 13 cmlik var birde kendim değiştirebilirmiyim zormudur fikirleriniz için şimdiden teşekkürler
evet onlar 13luk.eger biraz elektrik biraz da ugras varsa rahatlikla yaparsin saniyorum...

evet onlar 13luk.eger biraz elektrik biraz da ugras varsa rahatlikla yaparsin saniyorum...

az cok hoparlör taktım ama şöyle bi arkaya baktığımda biraz teferuatlı gibi gorunuyor yada ben oyle anladım belki pratik bi yolu vardır diye düşündüm teşekkürler

Kapı Kollarını Cıkarmak Zor Oluyor Bence Ugraşmayı 1o Lira Verin Bi tesisatcı Baglasın

Bencede 1o tL Verip Elektirikciye bağlatmanız Daha mantıklı olucaktır kendiniz uğraşırsanız belki başka sorunlar yaratabilirsiniz tanıdığınız bilen biri varsa oda yapabilir benim düşüncem...

kendinizde yapabilirsiniz ben kendim arkadaki hopörlerin kabblosunu kesip ek yaptım ve iki tane 250 watt lık kolonları bağladım gayette güzel oldu ayrıca benimde sorum teybe veya arabaya zarar vermez değilmi??verirse söyleyin benimde arabam 2004 1.0 opel corsa c acill cevaplarsanız sevinirim..

eğer eliniz tornavida tutabiliyor sakız ciğneyerek yürüyebiliyorsanız:) takabilirsiniz ama şöyle bi prb olabilir sanıyorum orjinal kolonlar söket ile baglıdır kendiniz kabloları söketin yanından ek yapabilirseniz kullanıma hazır olur eğer yapamam diyorsanız profesyonel bi yardım alın derim....

Geri