CORSA C için orjinal cd çalar

ilkcemre29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar.
2004 model corsa essentia var malum kaset çalar ben bu araca bir üst pakette bulunan orjinal cd çalar takmak istiyorum ama aldığım bir duyuma göre cd çaları takınca lcd panele görüntü gelmiyormuş dolayısıyla radyo dinlemek falan zro olacak acaba yaptıran veya farklı uygulama oneriniz varmı?
saygılar.

ouz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
panele görüntü gelmiyeceğini sanmıyorum
teyib sökülüyken bile bende görüntü vardı :)

burack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
burakcakirel.wordpress.com
orjianl cd çalarını alırsan panele görüntü gelceini düşünorum.senin duyduun pioneer,sony,alpine gibi markalarda(yani opelin orjinal ses araçları olmayan) takınca penele görüntü gelmez sadece tarih,saat ve sıcaklıı görürsün.birde direksiyondaki tuşlar çalışmaz.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görüntü geliyor ekrana teybi astra h teybi olarak tanıtıyorlar ama ekranının kaç model onu bilmiyorum eğer 2005 sonrası corsa ekranıysa yeni nesil teypleri örn CD30 MP3ler ile uyumlu öncesi ise dediğim gibi tanıtma işlemi yapılması gerekiyor ben yakın zamanda taktım Cd30 MP3 ekran değişti ekran ve teyp soketleri değişti oldukça zahmetli bir işlemdi yalnız belirteyim

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
orjinal almazsan ekranda dinlediğin radyonun frekansının, adının, tlf nosunun ve mesajlarının geçtiği bölüm sadece tarihi gösterir halde kalacaktır. bu bilgileri haliyle teybin ekranından okuyacaksın.

Son düzenleme: