cdr 500 cd çalar bilgi almak istiyorum?

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vdo dayton bilgi ekranına ve direksiyon kumandasını tamamen aktif edyirsa çok güzel.şekli biraz çakma duruyor ama işlevi 10 numaraymış.mp3 olayı bile verdiğiniz paraya değer.ebay de 1 tane var oda gri renk.siyah bulursam bende düşünebilirim.

erdem bunların tamiri kendisinden pahalı.umarım sana gelen ürün sıkıntılı çıkmaz.dedikleri gibi tenmiz kullanılmışsa uzun süre kullanırsın.benim 2001 model arabamdaki delco cdr500 bile hala vanavar gibi maşallah.

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serkan zar zor buldum bende ne zamandır arıyordum. 2003 njoy teybı. 2008 de sökmüş adam pıoneer takmış o günden beri boştaymıs iyi cd takarsan okumada sorun yok dedı düzgün cd de takılmalar oluyor dedi 100 tl fiyat istedi yarın kargo yapacak. sorunlu ise teyp elımden çıkarırım. fiyatı uygun diye aldım o fiyata da çıkarabilirim elimden parçacılara satarım takılma falan olursa çok

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serkan zar zor buldum bende ne zamandır arıyordum. 2003 njoy teybı. 2008 de sökmüş adam pıoneer takmış o günden beri boştaymıs iyi cd takarsan okumada sorun yok dedı düzgün cd de takılmalar oluyor dedi 100 tl fiyat istedi yarın kargo yapacak. sorunlu ise teyp elımden çıkarırım. fiyatı uygun diye aldım o fiyata da çıkarabilirim elimden parçacılara satarım takılma falan olursa çok

çok ucuz almışsın.riske değer bence.aldığında lens temizleyici cd ler var onlardan alırsan belki faydasını görürsün.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/2-firca-ve-solusyonlu-cd-dvd-lens-temizleyici-52353367

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam olarak serkan bu ne işe yarıyor? sen kullanıyor musun? neye yararı var bu ürünün?

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd nin üzerinde fırça var solüsyonu sürüyosun fırça kısmına o cd içeride dönerken lensi temizliyor.şayet bugüne kadar ihtiyacım olmadı.kullanmadım.

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki sence kullanmaya değer mi?

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen teybin gelince bi dene.düşük hızda altı yeşil yada mavi olan cd lerden bir müzik cd si oluştur (ben princo kullanıyorum memnunum).çalarsa almazsın.eğer bazen çalıp bazen error verirse alır denersin.üstü altı 5 liralık bişey zaten.

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vdo cdr500 geldi az önce taktım. teyp daha elime geçmeden netten cd lens temizleme ve teyp sökme aparatı almıştım kendim hemen taktım. teyp çok temiz 2003 njoy un teyp i 2008 yılından beri boştaymış çalmasında falan hiçbir sıkıntısı yok sadece ses açma kapama tuşu bazen işlevini yerine getirmiyor. sağ tarafa çeviriyorum sesi açsın diye ya açıyor sesi ya kısıyor. satıcı böyle bir sorunu söylememişti ama canı sağolsun ne diyim. görünürde çok temiz teyip.