Corsa C pioneer 2200ub bağlantı...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aKSeL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
çıkıntı yaptı mı diye mereak etmiştim. fotoya göre hafif var ama sırıtmıyor. tekrar hayırlı olsun..

anfi kablosundan dolayı çok az oluyor...anfi kablosunu yavaş yavaş çekip teybi de yavaş yavaş yerine doğru sürerseniz hiç çıkıntı olmuyo...resimdeki ilk yaptığım haliydi sonrasında dediğim gibi yaptım ve tam oldu...zaten anfi kullanmayacaksanız sorunda yaşamazsınız...ayrıca orjinal hoparlörleriyle mükemmel ses veriyo...

cok ciddi şekilde pioneer ın bu yada biraz daha üst hangisi denk gelirse bi teybi almayı düşünüyorum. şimdi araçta essentia olduğu için kasetçeler var. fm transmt. de yada radyoda sesi biraz açınca fiyasko oluyor.
siz memnun musunuz sesten. yani uçmaz ama yüksek değil kaliteli net ses veriyorsa tamamdır.
2 de hoparlör alasım var ama nereye atkılacak. pandizot felan. araba zaten küçük.
ön kapıdakileri pioneer la değişmeye gerek kalır mı acaba ?

Woofer hariç hepsinin fiyatı normal.Pioneer teyb 210tl zaten sıfırı anfi 130-150 civarı.Kayık hoparlörlere çok istemiş.

fikri olan yok mu arkadaşlar..
yeni konu açmak istemedim.

Teyp güzel kaliteli taktıktan sonra kapılardaki hoparlörleri değiştirmenize gerek yok...ama arkadakileri değiştirmeyi düşünebilirsiniz...arka hoparlörlerin ses kalitesi önlerdeki kadar güzel değil...

Bu arada ben bimeksten 2200ub'yi yanında 10 cm pioneer hoparlör hediyesiyle 310 tl ye aldım...

Linkini verdiğiniz ilana gelince 500 tl ye verirse sorunsuzsa normal fiyat ürünlere göre...Ben bagaj küçük olduğu için wooferdan kurtulmaya çalışıyorum...Anfiyi de küçültüp sadece arka pandizota 2 pioneer ovalimi,2 jbl komponentimi ve anfimi monte ediyim diyorum bakalım hayırlısı...bagajda kabinli woofer %60 oranında küçültüyor yeri...Bagaja ihtiyacınız oluyorsa woofer almayın derim ciddi sıkıntı...

Son düzenleme:
bu ses sistemi çok teferruatlı bi olaymış özellikle küçük arabalar için.
şimdi woferı almasam bu oval hoparlörleri takacak bi pandizot lazım anladığım kadarıyla.
bunu özel mi yaptıracağız. yaptırınca yine bagajı açınca hareketli olacak mı ??
ben 2 oval pioneer taksam yeter bana.
ama bagaj kapağını açınca hareketli oluyormu üstündekilerle pandizot. ??

Olmaz sanırım...Çünkü oraya mobilyacıdan mdf kestirip yapacaksınız...zaten onun hareketli olup olmaması da o kadar gerekli bişey değil bence..elinizle kaldırırsınız bu seferde..

her taraftan problem gerçekten :) bagaj küçük pandizot sorun.
hafta sonu sanayiye gidince bi araştırayım bende.
sonuca ulaşırsam paylaşırım..

Geri