Corsa c sol arka paspasın ıslanması

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, başlıktada belirttiğim gibi dün farkettim sol arka tarafda paspas ıslanmıştı cok değil 2-3 bardak su dökülmüş gibiydi. Bu hafta yağmur yağmadı kapı fitillerim saglamdır zaten aynı zamanda haftada 1 mutlaka arabayı yıkarım her yıkamamda mutlaka paspaslarıda yıkar altlarını silerim. 2 gün önce cok dik sayılacak bir yokuştan sola manevra yaptım, o anda zaten böyle bir su sesi duymuştum akıntı sesi. Kapının giderlerini kontrol ettim acık sıkıntı yok, aracın altında maşpiyerlerin orada tıpalarda vardı onlarıda kontrol ettim orası da açık hatta tıpalara bayagı sertleşmiş kırıldılar onlarıde nerde bulurum acıcası bilmiyorum.Arabanın içinde su şişesi falan yoktu ondanda akmış olamaz, şafta yakın kısım ıslanmıştı kapıya yakın kısımlar kuruydu ön tarafda ıslaklık yok sadece arkada var. Daha önce başına gelen arkadaşlar var mı yardımcı olursanız cok sevinirim.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sol arka çamurluk içine bak

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kimsenin paspasının ıslanmamasına sevindim:)) ama cözüm bulamamama üzüldüm :)))

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
çamurluğun içine ışık tut bende de aynı sorun vardı.lastik döndükçe suyu fırlatıp delikten içeri atıyor

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar galiba buldum suyun nerden geldiğini. Corsalarda direklede 3 tane plastik parça var vida deliklerini kapatan benim hem sağ taraf hemde sol tarafda üsttekiler düşmüş galiba ordan su alıyordu maşpiyerlerde birikmiş olmalı ordan da iceri verdi galiba şimdilik kapadım oraları bakalım tekrar olacak mı. Belki başına gelen olur diye yazdım.