corsa c yeni nesil cam rüzgarlık takımı

ring26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugünlerde her arabada gördüğüm çok hoşuma giden yeni nesil dışardan çift taraflı bantla yapışan takım cam rüzgarlıklarından arıyorum.hiçbiryerde bulamadım hep fitile geçmeli var aldım olmadı kastırıyor cam geri geliyor.ve görüntüsüde hoş deil.bilen duyan varsa lütfen söylesin.heleki hondaların var müthiş.

ring26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buldum arkadaşlar aradığım şeyi ama ellerinde yok.türkiyede birtek ztech markanın var dıştan yapışmalı 4 adet takım.elif tuning yani oto tarz ithal ediyor ama 2 ay sonra gelir diyorlar.

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sitesinde göremedim 2 ön 2 arka olanları.. kalitesi nasılmış? Foto filan varmı uygulanmış? birde fiyat olrak ne istiyorlar?

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aksesuarcı da var istanbul güngören aksoy tunıng de ön ve arka cam 4 parça. sahibinden.com da ilanı var corsa için

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
astra h için var mı peki bir de link veya resim pls

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Aksoy Tuning Güvenlidir Tanıdık Bi Abimizdir Sorunsuz Alışveriş Yapabilirsiniz ...

aeroSOUL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla arkadaşlar resim olarak varmı ben hiç görmedim corsa üzerinde honda civic lerdeki gibi rüzgarlık hatta kendim bile yapmayı düşnüyordum :D

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ben almıştım hepsiburada'dan fakat yağmurda bir noktadan sağ taraftaki damlatıyordu ya ben iyi takamadım yada tam oturmadı bende arıyorum aslnda..

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sahibinden.com da corsa için var 4 parça bakarsanız görürsünüz. aksoy tunıng satıyor islam abi. astra g ve astra h için sadece ön cam için var 2 parça

ring26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şu sahibinden ve aksoy tuningin liklerini koyarsanız seviniriz.ben çok aradım bulamadım.bulduğum bir takımın linkini koyuyorum.hepsiburadadan aldım ama fitile geçmeydi bizimkilerde cam en ufak temasta geri geliyor.o yüzden kesinlikle dıştan yapışmalı arıyorum.
http://www.atekbilisim.com/main/ope...igi_2_on2arka_4_lu_set_7928-13479-589-59.html