Corsa Crom Design

teşekkürler arkadaşlar.corsa_fb sende yaparsın göstergeleri.sadece biraz cesaret gerekli :) gerisi çorap söküğü gibi geliyo.

invisibleagle kardeşim kadran olayını bende sipariş ettim renk konusunda teredütte kaldım ama kırmızıya karar verdim... daha canlı olacağını düşündüm sence hangi renk??

Dostum kırmızı renkli olanı Audi A3 araçtaki gibi durmuştu bende.Fakat tinerle mahvettim.Canlı yanması için iç ampullerin canlı yanması şart.Tekrar söylüyorum takmadan önce ampule doğru tutup bak.Boya atlaması olabilir.

ama bunları takarken ampullerin değişmesine gerek yok deme.. yani senin kinde ampulleri değiştirdin mi?

aboww gzüel olmuş bea araba ...

Ampullerin değişmesine hiç gerek yok.Ben sadece gösterge tablosunu değiştim.Mavi tabanlı olduğu için altında ne renk ışık yandığı önemli değil.Evin lambasına doğru tutup bakarsanız göstergenizi göreceksiniz ne renk yandığını zaten.

göstergeler çok güzel olmuş yaws görünce değiştiresi gelio insanın güle güle bin kazasz belasız...

hersey iyi güzelde,otopoldan bakiyorum g kasa astraya 98-03 model araliginda sadece 200 kadran var,oysa aracta 220..

Sadece otopol'a takılmayın.Gösterge paneli her türlü araba aksesuarı satılan yerde bulunabiliyor.Araştırmak lazım.

Geri