Corsa D 30bin Bakim Fayati

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa D 30bin Bakim Fiyati

tam 485 Ytl Ne Diyorsunuz Buna

Son düzenleme:
Standart bakım değil mi bu nasıl fiyat böyle. Arkadaşımda palio 1.3 multijet var(1.3 cdtı ile aynı motor) 200 250 civarı bir fiyat ödemişti.

ben 2ay önce Corsa C'mi 30bin bakımına kendi ustama götürdüm..

işçilik dahil 260yt verdim..

Servisler abartmış. Geçen gün akatlardaki servise arkadaşın Opel Vectrasını götürdük. O arada tabloya baktım, en pahalı bakım 445 YTL ile Corsa D 1.2 gözüküyordu. (Kendimi hazırlayayım dedim 12 bin km sonrası için)

Dedim bu ne?
Yok abi dedi yanlış o, 350 YTL civarı bir şey..

Dedim deli misiniz? Arkadaşın dizel Ford Focus'unun 15 bin bakımı 300 YTL tuttu. Valla Opel'de böyle dedi..

Yuh yani yepyeni araba sonuçta 15 bin bu. 1.2 benzinli araba hem de.

Küçücük tertemiz motorun bakımına 350-450 YTL..

En pahalı bakımın Corsa D 1.2 olmasının mantığını açıklayamadılar.

Servisler abartmış. Geçen gün akatlardaki servise arkadaşın Opel Vectrasını götürdük. O arada tabloya baktım, en pahalı bakım 445 YTL ile Corsa D 1.2 gözüküyordu. (Kendimi hazırlayayım dedim 12 bin km sonrası için)

Dedim bu ne?
Yok abi dedi yanlış o, 350 YTL civarı bir şey..

Dedim deli misiniz? Arkadaşın dizel Ford Focus'unun 15 bin bakımı 300 YTL tuttu. Valla Opel'de böyle dedi..

Yuh yani yepyeni araba sonuçta 15 bin bu. 1.2 benzinli araba hem de.

Küçücük tertemiz motorun bakımına 350-450 YTL..

En pahalı bakımın Corsa D 1.2 olmasının mantığını açıklayamadılar.

garantisi bittiyse yetkiliden uzak durun derim. bosch car service de yarı parasına aynı malzemelerle daha fazla işi yaptırdım. başında da bekleyip 100 tane soru sordum. benzinli arabanın bakım parasının o kadar tutması için, enjektör temizliği vs vs ek işlemler lazım. yetkilide 350-400 anormal rakamlar da değil. saat başı işçilik yazıyorlar, tapa vs kullandığı herşeye bilmemne ilacı diye para yazıyorlar. yetkiliye götüren arkadaşlara lafım yok. paramı veririm, kafam rahat olur diyebilirler. ben vermem iyi alternatifi gördükten sonra.

BENDE aracımı dün götürdüm BURSA neskara bir yıllık bakımını yaptırdım bursadaki iki yetkili servisten fiyat aldım dizel bakımı icin 440 ytl dediler pazarlıkla bile düşmediler 40 ytl sini peşin dedim yine anlaşamadık sonra randevu aldım biraz zaman sonra tekrar aradım diğer servis 400 ytl yaparız dediler dedim oraya götürücem randevumu iptal edin dedikten sonra düşmek zorunda kaldılar isteyince nasılda yapıyolar 40 ytl karagectim hic olmazsa mazot filtresi 128 ytl tuttu aractan cıkan atıkları atmak icin bile 3 ytl atık poşeti fiyatı bile kesmişler. aracımda sisfarı yok fiyatını sorayım dedim 750 ytl dediler bu nedir ya arkadaşlar mersedesemi biniyoruz sanki aracımı yeni aldığım zaman tamponun önündeki ceki demiri kapağını calmışlardı servise fiyatını sordum boyasıyla 40 ytl demişlerdi yakınlarda hyundaı servisinde işimiz oldu aklıma geldi hyundaı nin ceki demiri kapağı nekadar diye sordum bayan orjinal boyalı 3 ytl dedi inanamadım alt tarafı plastik kapak yahu böyle olduğunu bilsem mersedese binerdim.

garantin bittiyse bosch veya speedy servislerinde yarı fiyatına bakımını yaptırabilirsin ayrıca aracının başında yapılan işlemleri izleyebiliyorsun

Geri