***corsa d club ***

panjur çok hoş olmuş ama bence aynalar arabanın asaletini biraz bozmuş gibi.. birde bence biraz riskli bir durum.. aracın yanından fanatik bir fenerli G.S -F.B maçından sonra geçerse zarar verebilir...
Panjur 6 aydır fln böyle panjur plasti dip... eğer o fanatik öküz aynaların alman bayrağını anlamaz ise onun öküzlüğü zaten arka pandizotumda beşiktaş şapkasıda var artık yaşayıp görücez :)

Araç ağır hasarlıdır yazıyor ilanda sanırım taklalı veya pertten dönme zaten fiyatından belli bir nane olduğu 2011 model corsa hemde color edition 24.000 TL :)

aynen benzer uygulama beyaz bir corsada yapılı ama rengi değiştirmek gerekiyor. :)

Elıne saglık valla :) servıste çaktırmadan ordan ses mi geliyor acaba diyerek sütunun plastıgını sokturdum , hazır sokmusken burda hangısı okuma lambasına gıdıyor dedım , ogrendım , kırmadan nasıl söküp takabılırım dedım gosterdı :D Bıde adam ne oldugunu anlamadan ızolasyon yaptı A sutunlarındakı(sag-sol) plastıklere :D Cokmu fenayım ne... :rakir:

Ve bu işi max 20 TL ye halletmeye calısacagım , hatta olursa 50 TL ye falan audinin kırmızılarından ıstıyorum :)

http://www.youtube.com/watch?v=lqJDuZIcQ34

izolasyon nasıl bişey

Kişa Geldik bi bulusma ayarlayamadik ya :(

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Geri