***corsa d club ***

Baya sallamis hakkaten :)

Tapatalk Pro

bir ara ben arabayı satacaktım o zaman biri aradı beni bunlarda bir tuş varmış araçcı iki katı güce çıkarıyormuş dedi dedim öyle bir tuş yok sadece otomatiklerde yüksek devirde vites değiştirmeye yarayan sport tuşu var yok sen bilmiyorsun dedi peki dedim kapadık bir kaç gün sonra bir ilan gördüm adamın araç otomatik sport tuşuna basınca aracın gücü iki katına çıkıyor yazmış bilgisizlik mi desem malı kaktırma politikasımı bilemedim bu tarz insanı gördüm mü bulunmadık hint kumaşı da satsa almam:)

bir ara ben arabayı satacaktım o zaman biri aradı beni bunlarda bir tuş varmış araçcı iki katı güce çıkarıyormuş dedi dedim öyle bir tuş yok sadece otomatiklerde yüksek devirde vites değiştirmeye yarayan sport tuşu var yok sen bilmiyorsun dedi peki dedim kapadık bir kaç gün sonra bir ilan gördüm adamın araç otomatik sport tuşuna basınca aracın gücü iki katına çıkıyor yazmış bilgisizlik mi desem malı kaktırma politikasımı bilemedim:)

Hadi diyelim ki bu adamlar sifir aldi bu araclari. Alirken ne anlatiyorlar yada nasil anliyorlar ? :)

Tapatalk Pro

Arkadas la konuştuk aradi beni aracimin sag camurlukta local boya var dedi başka birşey yok dedi 500tl birakırım dedi bende düşüniyim dedim cocuk ıyı niyetli birisine benziyor sesinden öyle anladim bazi aciklamalari yanliş yazmiş uzun kisa şasi olayi inandirici gelmedi :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

İyi sallamış uzun şase falan diye bu 6 cm in araç boyunu ne kadar farkettireceğinin farkında değil heralde...
spor şasi demiş... Utanmasa OPC ile karıştırmayın diyecekmiş.

Hadi diyelim ki bu adamlar sifir aldi bu araclari. Alirken ne anlatiyorlar yada nasil anliyorlar ? :)

Tapatalk Pro

Satıcı kadına çok fazla odaklanıyorlar demekki:)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Şuan opelin sitesinden bakıyorum 1.2 motorlara njoy seçeneği yeniden gelmiş. cam tavan artık her donanım paketinde sunuluyor... yeni bir jant modeli daha çıkmış... hatta astra j lere kış paketi falan getirmişler opel çıtayı baya yükseltiyor.

Şuan opelin sitesinden bakıyorum 1.2 motorlara njoy seçeneği yeniden gelmiş. cam tavan artık her donanım paketinde sunuluyor... yeni bir jant modeli daha çıkmış... hatta astra j lere kış paketi falan getirmişler opel çıtayı baya yükseltiyor.

Yeni jantlar hic guzel degil bence. Motor ve govde seceneginin de sinirli olmasi guzel olmamis.

Tapatalk.

Yeni jantlar hic guzel degil bence. Motor ve govde seceneginin de sinirli olmasi guzel olmamis.

Tapatalk.

Yeni jantı bende beğenmedim...
Essentilarda artık jant vermiyorlar ama cam tavan veriyorlar :)

baya zenginleştirmişler opsiyon listelerini... özellikle astralarda :)

Yeni jantı bende beğenmedim...
Essentilarda artık jant vermiyorlar ama cam tavan veriyorlar :)

baya zenginleştirmişler opsiyon listelerini... özellikle astralarda :)

3. Corsa ile bu defteri kapatiyorum.

Tapatalk.

Geri