CORSA-D COSMO / Bodykit Project OKG

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar yine yorumlarınızı bekliyorum!

yaniss

Evet orjinal jantları siyaha boyayıp taktım! Şu anda sim siyah cam filmi var! Jantlar daha hoş duruyor araçta daha fazla siyah bölüm olunca :)

izmirlicem

Kardeş farlar sitah zeminli olur ise Tüv Türk ten geçemezsin haberin olsun! arka farlarımdaki folyoyu söktürdüler mesela! neymiş opak kırmızısı yanıyormuş geri vites ışığı görünmüyormuş fln filan...

scream38

KArdeş ön tampondan ben de sıkıldım artık sanırım orjinal tamponu takıcm ama çok ilginç değişiklikler yağıcam aklımda ön tampon la ilgili çeşitli projeler var!!

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Yakında Tüv Türk ten aracım nasıl geçti onu anlatıcam!! belgeleri ve aracımın son resim leri ile!!!

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merakla bekliyoruz

erman54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelıkle kazasız belasız gercekten hos olmus ben ılk halını daha begndım jantlar harıc herseyı tam ama suankı halındede jantlar arabayı tam manasıyla ortaya cıkarmıyor bırde bı sorum olacak ne kadara mal oldu her bır body kıt masrafınız ne oldu

06volkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper ötesi olmus begendim kardeşim fifty tuning benim kankam osmana selam mi söyle o tanir beni deki burda iri yapili volkan varmiş sana selami var de hemen tanir tanimazsada beyaz corsali volkan de öytlede tanir set yaptirmiş sende :D :D

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelıkle kazasız belasız gercekten hos olmus ben ılk halını daha begndım jantlar harıc herseyı tam ama suankı halındede jantlar arabayı tam manasıyla ortaya cıkarmıyor bırde bı sorum olacak ne kadara mal oldu her bır body kıt masrafınız ne oldu

bi önceki sayfada aradığın cevabı bulabilirsin bende sormuştum :D

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar sorularınızı yanıtlıyorum, (güzin abla gibi konuştum) :)

erman54
evet ermancım bir önceki sayfada var kardeşim maliyeti..

06volkan38
Volkan ben seni tanıyorum sanırım birader osman da hatırlar kıbrısta şimdi orda dükkan açtı biliyosundur :)