Corsa D Essentia Cruise Control Meselesi

berkerdogan66

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Aralık ayında bakım için yetkili servise gittiğimde araca cruise control taktırmak için talepte bulundum Tech2 ile sisteme baktı ve bu bölüme erişim yok gibi bir mesaj geldi ekrana.
Onu da geçtim sis farı taktırmak istedim o da olamıyor dendi. Bunun mutlaka bir çözümü vardır ve çözümü de Opel'dedir. Opel müşterileri olarak talepte bulunalım.

Corsa D (Essentia) sahibi olup ta aracına cruise control taktırmak istediği halde teknik imkansızlıklar nedeniyle (BCM modül falan filan...) takılamıyor denen araç sahipleri olarak kaç kişiyiz bir tespitte bulunsak ve bu konuda beraber Opel Türkiye, Opel Almanya veya GM neresiyse oraya bu sorunu taşıyarak çözdürmeye çalışsak diyorum.

scorpion49hgc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mesela dedim.

Şimdi Opel bu tip şeylerle uğraşmak istese ,kampanya yapıpta sonradan eklenen özellikleri şu paraya yaparım dese ve yetkili serviste yapsa kötümü olur.:sulanma:
Olur,çünkü bu bir yer ,teknisyen,alt birikim,istek vs vs meselesi.Dış ülkelerde bile bu ancak özel servisler eliyle oluyor.Servislere bile gerekli özeni göstermeyen bir şirket bunamı eğilecek.Dış ülkelerin sanayi bakanları buna ve gelen şikayetlere eğilebiliyor.Biz daha benzin kampanyası,ötv,mtv konusunda yaptırımda bir araya gelemiyoruz.
Hadi gelecek bir gün belirleyin.Hepimiz en azından İzmir'liler Opel fabrikasına gidip neden diye soralım.Bakalım kaç kişi toplanacak.:rakir: