Corsa D hararet gostergesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mechanic
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mechanic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 1 sorum olacak. 2011 Corsa D enjoy araclarda hararet göstergesi yok ama bazen trafikte, yokuşta veya aracı sıkıştırdıgım durumlarda harareti merak ediyorum.. bunu oğrenmenin bir yolu varmi?

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sizin araçların sistemlerinde sanırım ışık yanıyor yanılmıyor isem.

Benim 1979 model reno geldi birden aklıma onda da saat yoktu ışık mevzusu vardı sonra bende sizin gibi bu işi kafaya taktım bir tornacıya gittim bu saattin aynısından takmıştı adam o günden bu güne hala çalışmaya devam eder kendi :D

attachment.php

Ekli dosyalar

• saat (Small).webp
    saat (Small).webp
    19.5 KB · Görüntüleme: 65
Kafaya takmak degilde göz alışkanlığı işte:) çıktımı düştümü diye insan takip etmek istiyor:)

Kafaya takmak degilde göz alışkanlığı işte:) çıktımı düştümü diye insan takip etmek istiyor:)

Vallahi haklısın o kadar para verip araç alıyorsun ama araç üzerinde hararet göstergesi yok :D olacak iş değil. Ben birde bu kırmızı ışık işini anlamadım gitti yaw bu kırmızı yandığı zaman tamam babayı yedin anlamına mı geliyor acep :D

araçlara takıyorlar böyle şeyler sonradan onlardan taktırabilirsiniz. ben otolarda elektronik sistemlere güvenmediğim için böyle manuel şeylerin gerekli olduğuna inanıyorum :D

eğer aracınızdaki teyp cd30 ise gizli menüden görülüyor diye biliyorum.

Geri