Corsa - D icin Bocek Kalkani ve Cam Ruzgarligi

Barracuda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Of Off Böcekler Benim En Nefret Ettiğim Şeylerden Birisi. 60 km Civarı Hızla Giderken Abartmıyorum 10-15 cm lik Bi Çekirge ya da Peygamber Devesi ( Aslında Bana Sorarsanız Bi Uzaylıydı O ) Kaskın Camına Çarpıp Bi Parça Organ ve Yeşilimsi Bir Sıvı Bırakıp Aslfaltta Can Vermişti. O Andaki Ruh Halini Tarif Etmem İmkansız :D Hala Araba Kullanırken Cama Bişey Çarpınca İrkiliyorum.
Bu Parçayı Yurtdışından Getirmek Heralde Bi 100 $ a Malolur. Bir Fiberciye Birkaç Resimle Beraber Gidip 1 Gün İçinde Hallolabilir Bu İş Diye Düşünüyorum Son Çare Olarak. Ha Corsa D ye Ne Kadar Yakışır Orası da Ayrı.

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Önyargı yapmamak lazım..Kalıbı hazır zaten..Kaputun uç kısmı..!

Tabi araç için özel üretilmiş hazır bir böcek koruması bulunabilirse 10 katı da olsa fiyatı o alınmalı..

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tmm

Önyargı yapmamak lazım..Kalıbı hazır zaten..Kaputun uç kısmı..!

Tabi araç için özel üretilmiş hazır bir böcek koruması bulunabilirse 10 katı da olsa fiyatı o alınmalı..

Ok kardes sorucam ank a gidince bakalim yapabiliceklermi.. Kalibi hazir zaten kaputun ucu diyosun da ben pek anlayamadim nerde hazir kalibi kaputa yapismiycak bu kardes resimlerden bakmadn galiba biraz havada duruyo!!! Sadece kaputa ufak bir kismi temas ediyo..

Ayrica bir arkadas merak etmis, corsa d ye cok yakisiyo bence ama zevl meselesi tabii..

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
Ok kardes sorucam ank a gidince bakalim yapabiliceklermi.. Kalibi hazir zaten kaputun ucu diyosun da ben pek anlayamadim nerde hazir kalibi kaputa yapismiycak bu kardes resimlerden bakmadn galiba biraz havada duruyo!!! Sadece kaputa ufak bir kismi temas ediyo..

Ayrica bir arkadas merak etmis, corsa d ye cok yakisiyo bence ama zevl meselesi tabii..

Rusyada bulabilirsin gibi geliyor.

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu böcek kalkanı ne işe yarıyo böceklere kışt mı diyo? taa kaputun ucundaki parçanın camdaki böceğe faydası ne anlamadım ben:confused:

LvNt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabaya kesin bir + sı vardır, ama aşırı kaba...
ayrıca bu tarz aksesuarlar genellikle Amerikan jeep lerde takılı oluyor. küçük bir arabaya fazla yakışacağını sanmıyorum. tabi bu kendi görüşüm.

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hehe

Rusyada bulabilirsin gibi geliyor.

Evet abi Novosibirsk te bi tane yeni corsa da gördüm de çok tatşı olmuş getiremedim de gelirken sen yollarmısın bana moscova da kesin bulursun yaa gözünü seviim istersen kes valize koy yani burda yaapıştırtırım hehe :)

Erden_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drive2.ru
Evet abi Novosibirsk te bi tane yeni corsa da gördüm de çok tatşı olmuş getiremedim de gelirken sen yollarmısın bana moscova da kesin bulursun yaa gözünü seviim istersen kes valize koy yani burda yaapıştırtırım hehe :)

Bulunur herhalde ama ben ne zaman gelirim belli olmaz 1.5 senedir gelemedim.