Corsa D kalorifer teli sorunu

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, kolorifer yön ayar kontrol butonum hep cam yönünde kaldı. Çevirsem bile fonksiyon çalışmıyor. Açıp baktığımızda telin içeriden yamulduğu ve bu yüzden sorunu yaşadağımızı gördük. Teli düzelttik fakat yaklaşık 5 kullanım sonra gene yamuldu.

Araştırmam sonucu bu telin yenisini takanların da bu sorunu tekrar yaşadığını gördüm.

Konuyla ilgili bilgisi veya tecrübesi olan var mıdır?

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha öncede başka biryerde okumuştum aynı sorunu. Butonu komple değiştiren de var, elektrikçide tamir ettirende. Zaten bende o yazıyı okuduktan sonra o zorunlu olmadıkça butonla fazla ilgilenmemeye başladım. Diyeceğim o ki çözümü bilmemekle beraber düğmeyi zorlamadan fazla ilgilenmemek olacak.

Bu arada yenisinin fiyatının fazla olduğunu da yazmışlardı.

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha öncede başka biryerde okumuştum aynı sorunu. Butonu komple değiştiren de var, elektrikçide tamir ettirende. Zaten bende o yazıyı okuduktan sonra o zorunlu olmadıkça butonla fazla ilgilenmemeye başladım. Diyeceğim o ki çözümü bilmemekle beraber düğmeyi zorlamadan fazla ilgilenmemek olacak.

Bu arada yenisinin fiyatının fazla olduğunu da yazmışlardı.

Dediğiniz gibi belkide butondaki bir hata yüzünden teli zorluyor ve yamultuyor.

Problemin çözümünü bilsem buton da olsa çözeriz bir şekilde, ama kaynağı bilemiyorum.