Corsa D Kapı Kolu Aydınlatması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Fætih
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bir hafta oldu yapalı ama ancak sizinle paylaşabiliyorum :)
çok egzotik birşey oldu kapı kolu aydınlatmamız. beyaz mantar ledle yaptık çok ışık verdi bizde yiğenin kırmızı fosforlu kalemiyle boyadık bizim çok hoşumuza giden bir loşluk ve renk çıktı :D
tqab.jpg

yaax.jpg

0ljv.jpg

rpdg.jpg

edy5.jpg

başarılı uygulama nasıl yapıldığı ile ilgili detayları varsa fotoları alırsak iyi olur

abi yaparken çekmeyi unuttum ya :D ama çok basit yapımı.
kapı döşemelerini sökün mantar ledin ayaklarının geçecek büyüklükte 2 tane delik deldim köşeye. ledi sabitledim sıcak silikonla. arkasına direnç bağladım. elektriğide cam düğmelerinden aldım. hepsi 1 saatimizi almadı 2 kapının. arka kapılar içinde sıcak bir hava bekliyorum soğukta hiç sarmıyor :D

Bunu değerlendireceğim :) aynı şeyi sigara çakmaklığındaki ampülden paralel alarak vites çerçevesinin etrafına da yapabilirsin Fatih..İnsignia astra j deki gibi misal

Bunu değerlendireceğim :) aynı şeyi sigara çakmaklığındaki ampülden paralel alarak vites çerçevesinin etrafına da yapabilirsin Fatih..İnsignia astra j deki gibi misal
ambians ışığı yapacağız nasipsede. vakit yok pek. birde corsanın tavanında nereyi delsem diye düşünüyorum. ambians ışığıyla zaten vites teyp oraları aydınlatacağım için sıkıntı olmayacak. vites çevresine yaparsak çok apaçi işi durur mantar ledlerle...

abi yaparken çekmeyi unuttum ya :D ama çok basit yapımı.
kapı döşemelerini sökün mantar ledin ayaklarının geçecek büyüklükte 2 tane delik deldim köşeye. ledi sabitledim sıcak silikonla. arkasına direnç bağladım. elektriğide cam düğmelerinden aldım. hepsi 1 saatimizi almadı 2 kapının. arka kapılar içinde sıcak bir hava bekliyorum soğukta hiç sarmıyor :D

arka camlar otomatik olmadığı için elektriği nereden almayı düşünüyorsun?

kapının içine bir ton kablo gidiyorda kontağa bağlı devamlı 12v veren kablo olsa yeter...

bizimkilerin astra h gibi bir özelliği yok mu hazır alıp taksak:)

Geri