Corsa D koltuğuma taraftar forması

mustafa akbaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu aradim ama bulamadim eger onceden acilmissa beni yonlendirin..Corsa D icin ön iki koltua forma almak istiyorum ama hangi beden olacagini bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim.simdiden tsk ederim

konuyu aradim ama bulamadim eger onceden acilmissa beni yonlendirin..Corsa D icin ön iki koltua forma almak istiyorum ama hangi beden olacagini bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim.simdiden tsk ederim
Abi markasına göre değişir ama zannediyorum XL yeterli olur gibime geliyor herşey formanın kalıbına bağlı :) çevrende forması olan biri varsa oradan bir dene en iyi çözüm o olur XL yada XXL

Ülkemizde fanatikleri aklıma geldiğinde hiç gerek yok derim A takımın formasını alsan B fanatiğinin hışmına uğramamak elde değil... gereksiz bir şey...

kol dayama varsa hiç girme

kol dayama yok..ben cok goruyodum araba almadan once ve heves ediyodum..camlar filmli cok gorunmiycek zaten de iste ben mutlu olucam :) ins arabamin basina bir is gelmez :) araba 2007 essentia :)

aynen :)

şu sıralr biraz managdalık kısmını aştık diye düşünüyorum ama yinede büyük risk geçmiş zamanda inek siyah beyaz diye bursaspor taraftarı denen mahluk hayvanı bıçaklamıştı

Bursaspor kavgasında bende vardım. bıçakladılar tabi. Neyse, ölsem de gitmem oraya sırf takım yüzünden. Ve formalarımı maçtan maça giyiyorum,o da evde.

Usta beden kalıpları sabittir yani üreten firmalara bağlı olarak biraz değişiklik gösterebilir ama çok değişmez. Mesela kendinin yada tanıdığınında olur normal bi L beden sonra XL beden normal t-shirt ü dene hangisi olursa o beden alırsın. yada koltuğu bir iple dolan sonra onu ölç. ve ölçtüğün sayıyı direk 2 ye böl. sonra alacağın t-shirt in ön yüzünü ölç alacağın t- shirt braz daha büyükse olur sıkıntı yok :)

Geri